cinema.pl Aktualności

sobota, 09 marzec 2024 18:24

„E! Na żywo z czerwonego dywanu: Oscary 2024”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter
Już w ten weekend odbędzie się 96. ceremonia wręczenia Oscarów, najbardziej prestiżowych nagród branży filmowej. Podczas tej niezapomnianej nocy (z 10 na 11 marca), gwiazdy i widzowie na całym świecie po raz kolejny poznają werdykty Akademii Filmowej w 24 kategoriach, które uczczą najbardziej imponujące osiągnięcia i kreacje aktorskie w kinematografii za miniony 2023 rok. Z tej okazji kanał E! Entertainment zaprasza na jedyną w swoim rodzaju relację w formie programu specjalnego, w trakcie którego prowadząca Laverne Cox zaprezentuje publiczności tegorocznych gości czerwonego dywanu i ich zapierające dech w piersiach kreacje.


Program *„E! Na żywo z czerwonego dywanu: Oscary 2024” zostanie wyemitowany na antenie E! Entertainment Polska tuż przed faktyczną8 ceremonią, 10 marcao 21:00*. Powtórna emisja zaplanowana jest na 11 marca o tej samej porze.

Do Laverne Cox w bieżącym relacjonowaniu przybyć gwiazd dołączą m.in. paneliści *Zanna Roberts Rassi*, *Zuri Hall*, komiczka *Heather McMahan* oraz projektant mody *Christian Siriano*. W tym samym czasie eksperci filmowi z E!, Keltie Knight i Tiffany Smith, zaoferują fanom jedynie w swoim rodzaju spojrzenie na czerwony dywan z dachu Ripley’s na Hollywod Boulevard.

96. ceremonia rozdania Oscarów odbędzie się oczywiście w słynnym Dolby Theatre w Hollywod. Tam też znajdzie się czerwony dywan, czyli centrum zrzeszające gwiazdorską śmietankę, czyli /crème de la crème/ całej branży filmowej.

Najwięcej nominacji do tegorocznych Oscarów zdobył „Oppenheimer” Christophera Nolana, który staje w szranki w aż 13 kategoriach. Produkcja została nominowana m.in. za najlepszego aktora pierwszoplanowego (Cillian Murphy), najlepszego aktora drugoplanowego (Robert Downey Jr.) oraz najlepszą aktorkę drugoplanową (Emily Blunt). Z kolei „Barbie”, najlepiej zarabiający film minionego roku, zdobył aż 8 nominacji, w tym dla wyśmienitych występów Ryana Goslinga i Ameriki Ferrery (kategorie drugoplanowe). Inne aktorskie ikony, które pojawią się na ceremonii, to m.in. Jennifer Lawrence, Matthew McConaughey, Lupita Nyong'o, Michelle Yeoh, Dwayne Johnson, Zendaya oraz Nicolas Cage.

*Nie przegap – „E! Na żywo z czerwonego dywanu: Oscary 2024” już w niedzielę 10 marca o 21:00 na kanale E! Entertainment. Powtórna emisja dzień później, 11 marca o 21:00.*

 

Czytany 307 razy Ostatnio zmieniany sobota, 09 marzec 2024 18:43

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama