cinema.pl Aktualności

środa, 28 luty 2024 18:51

Nie MARZENIA Tylko PLANY!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Nie MARZENIA Tylko PLANY! Prezentujemy plakaty filmu „Budda. Dzieciak ‘98”!Pełna emocji oraz wypełniona motoryzacją przejażdżka przez życiowe trudności, osiągnięcia i działalność jednego z najpopularniejszych polskich influencerów: Kamila Labuddy działającego w Internecie jako „BUDDA”

To film o tym, jak skutecznie działać w internecie, jak zarabiać w social mediach oraz jakie kwoty kryją się w tej branży. Budda ujawni w nim nieznane dotąd kulisy swojej działalności.  Opowie o blaskach i cieniach działalności w sieci. Zdradzi jakich błędów nie popełniać i czego unikać.

„Budda. Dzieciak ‘98” tylko w kinach od 22 marca!

Film w reżyserii Krystiana Kuczkowskiego – współtwórcy hitu „Ania” opowiadającego o życiu znanej aktorki Ani Przybylskiej, który zobaczyło w kinach ponad 600 000 widzów. Jednym z koproducentów jest firma Platige Image, odpowiedzialna m.in. za pracę przy serialu Netflixa „Wiedźmin”.

Jeżeli znasz BUDDĘ – przeżyj jego historię na wielkim ekranie i zobacz to, czego nie ma na Youtube’ie.
Zobacz, jak wygląda „mindset” twórców internetowych, jakimi prawami rządzi się ta branża oraz jakie daje możliwości.
Jeżeli nie znasz – koniecznie poznaj ogólnopolski fenomen zwykłego chłopaka, który wraz ze swoimi fanami, dokonał rzeczy absolutnie niezwykłych!

Każde z jego kont na Instagramie i Youtube’ie śledzi ponad 2 miliony osób. Zabawa lifestylem oraz motoryzacją w bardzo szerokim spektrum doprowadziła do nagrań w dziesiątkach krajów, w różnych zakątkach świata. Ekipa najlepszych ujęć szukała m. in. w Czarnobylu, a także w Stanach Zjednoczonych, Rumunii czy Bośni i Hercegowinie. To niezwykle inspirująca, uniwersalna opowieść o sile charakteru, determinacji w spełnianiu marzeń, ale i ogromnym potencjale branży YouTube oraz możliwościach, które są w niej ukryte.


Gatunek: dokumentalny

Produkcja: Polska 2024

Reżyseria: Krystian Kuczkowski („Ania”, „Maryla. Tak kochałam”, „Krzysztof Krawczyk - całe moje życie”), Kamil „Budda” Labudda

Obsada: Kamil „Budda” Labudda, Krzysztof Hołowczyc, Wojciech Gola

Dystrybucja: Kino Świat

Czytany 179 razy Ostatnio zmieniany środa, 28 luty 2024 18:54

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama