cinema.pl Festiwale

poniedziałek, 24 kwiecień 2017 23:32

FOX sponsorem głównym XVII edycji PYRKONU

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już w najbliższy weekend w Poznaniu odbędzie się XVII edycja Festiwalu Fantastyki PYRKON. Wielu fanów zawita do stolicy Wielkopolski, aby zagłębić się w świat fantastyki i popkultury. Nie mogło zabraknąć tam kanału FOX, który specjalnie dla odwiedzających przygotował kilka serialowych atrakcji.Już od pierwszego dnia festiwalu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, a dokładniej na pl. Marka, stanie Meet Point The Walking Dead, a w nim ścianka do Zombie Swap, dzięki której każdy będzie mógł podmienić swoją twarz z bohaterami serialu. Dodatkowo w sobotę 29 kwietnia będą tam czekać charakteryzatorki. Zamienią one w chodzące zombie fanów chętnych na udział w Zombie Walk, który odbędzie się w Dystrykcie 10 o godz. 15:00.

To nie koniec atrakcji związanych z FOX! W piątek 28 kwietnia zorganizowane zostaną pokazy dwóch hitowych produkcji. Każdy, kto nie poznał jeszcze przerażających historii opętań w miasteczku Rome i Kyla Barnes’a, który z nimi walczy, będzie mógł obejrzeć dwa pierwsze odcinki pierwszego sezonu produkcji Outcast: Opętanie. Ci, którzy wolą klimaty superbohaterów i świat X-Menów, będą mieli szansę zobaczyć początek psychodelicznej historii Davida Hallera w najnowszej produkcji FOX – LEGION.

Dodatkowo każdy, kto podczas festiwalu weźmie udział w jednym z licznych konkursów przygotowanych przez organizatorów, za wygrane PyrFunty, będzie mógł w PyrSklepiku wybrać gadżet związany z jedną z produkcji FOX. Jest o co walczyć, bo do zgarnięcia będą: torby, koszulki, bluzy, figurki, książki, a nawet kartki z autografami obsady The Walking Dead, zaś uczestnikom Zombie Walk będą rozdawane breloczki The Walking Dead.

Festiwal Fantastyki PYRKON odbędzie się od piątku 28 kwietnia do niedzieli 30 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu.

Czytany 283 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 24 kwiecień 2017 23:36

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv