cinema.pl Festiwale

niedziela, 01 wrzesień 2013 15:45

Bilety i karnety w sprzedaży

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

7. edycja Festiwalu Filmowego Pięć Smaków oraz koncert UhUhBoo Project - rozpoczęcie sprzedaży karnetów i biletów.

 

mat.pras.Sprzedaż karnetów na tegoroczny Festiwal Filmowy Pięć Smaków (4-11 listopada 2013) oraz biletów na koncert UhUhBoo Project (26 listopada 2013) rozpocznie się 1 września. Sprzedaż będzie prowadzona online na stronie festiwalu.

Zasady oraz regulamin sprzedaży karnetów na 7. Festiwal Filmowy Pięć Smaków dostępne na stronie www.piecsmakow.pl. Pojedyncze bilety na seanse i wydarzenia będzie można nabyć on-line oraz w kasach kin po zakończeniu sprzedaży karnetów.

UhUhBoo Project, znany ze współpracy z Park Chan-wookiem i Piną Bausch, zagra 26 listopada w TR Warszawa, o godz. 20:00. Koncert stanowi część muzyczną programu festiwalu. Bilety w cenie:

 

40 zł (normalny)

30 zł (ulgowy)

w dniu koncertu bilet w cenie 50 zł

UhUhBoo Project to niecodzienne, wymykające się klasyfikacjom połączenie dźwięków, balansujące między estetyką punk-kabaretową i początkami koreańskiego popu. Muzyce towarzyszą trudne do rozszyfrowania, pełne metafor teksty, zaangażowane w sprawy społeczne i polityczne. Podczas swoich koncertów zespół sięga po liczne rozwiązania audio-wizualne tworząc w ten sposób niezapomniany, hipnotyzujący spektakl.

Do 9 września trwa rekrutacja do People's Jury, którego członkowie będą oceniać filmy w konkursie Nowe Kino Azji. Konkurs skierowany jest do do amatorów i półprofesjonalistów - w tym blogerów, studentów kierunków filmoznawczych i kulturoznawczych. W realizowanym przez profesjonalistów programie dodatkowym dla uczestników projektu znajdą się m.in., wykłady dotyczące języka kina, analizy filmowej, charakterystyki kina gatunkowego, a także warsztaty dziennikarskie i spotkania z twórcami. Więcej informacji na stronie festiwalu.

Do 2 września można nadsyłać zgłoszenia udziału w konkursie Pięć Smaków Migruje na replikę festiwalu w małym ośrodku kultury. Więcej informacji na stronie festiwalu.

7. edycja festiwalu odbędzie się w kinach Muranów i Luna w dniach 4-11 listopada. Replika w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu w dniach 8-14 listopada.

Organizator: Fundacja Sztuki Arteria

Partnerzy: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Miasto Stołeczne Warszawa, Polski Instytut Sztuki Filmowej, Japan Foundation, Biuro Gospodarcze i Kulturalne Tajpej w Polsce, Ambasada Japonii w Polsce, Konsulat Generalny RP w Hongkongu, Kinoplex, Korea Art Managment Project, AMS, Kino Luna, Kino Muranów, Kino Nowe Horyzonty, Południk Zero.

Czytany 1105 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 01 wrzesień 2013 15:50

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama