cinema.pl Festiwale

poniedziałek, 22 lipiec 2013 11:32

Solanin zaprasza

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Po raz kolejny wszystkie projekcje na Solanin Film Festiwal są DARMOWE. Jednak, aby otrzymać dawkę OFFOWEJ MOCY należy dokonać rezerwacji. Wszystkich, którzy chcą obejrzeć filmy na 5.SFF odsyłamy do KARNETÓW FILMOWYCH. Ilość Karnetów jest ograniczona!

REGULAMIN KARNETU FILMOWEGO

 1. Karnet Filmowy na 5. Solanin Film Festiwal 2013 wydaje Biuro Organizacyjne znajdujące się w MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJul. Bankowa 3 w Nowej Soli.
 2. Karnet jest imienny i przewidziany tylko dla jednej osoby. Obsługa Festiwalu ma prawo potwierdzić tożsamość Festiwalowicza. Karnet uzyskuje się przez poprawne wypełnienie formularza na stronie www.solanin-film.pl.
 3. Karnet można wypełnić także w Biurze Organizacyjnym, przy pomocy Organizatora.
 4. Podany adres e-mail zostaje dodany do Festiwalowego Newslettera, a także służy do komunikacji między Organizatorem, a Festiwalowiczem.
 5. Dostęp do Formularza jest DARMOWY.
 6. Karnet upoważnia do BEZPŁATNEGOwstępu na projekcje filmowe odbywające się w obiektach festiwalowych: Nowosolski Dom Kultury, Biblioteka oraz Kino Odra.
 7. Karnet Filmowy NIE UPOWAŻNIAdo bezpłatnego wstępu na Imprezy Towarzyszące.
 8. Organizatorzy zapewniają następującą ilość miejsc na widowni:
  - Nowosolski Dom Kultury: 200 miejsc;
  - Biblioteka: 60 miejsc;
  - Kino Odra: 250 miejsc;
 9. Karnet filmowy nie gwarantuje miejsca na widowni. Przy zajmowaniu miejsc na widowni nie ma znaczenia również kolejność złożenia rezerwacji na Karnet. Liczy się szybkość zajmowania miejsc przed wybranym seansem.
 10. Dla osób chcących obejrzeć wyłącznie JEDENwybrany film lub blok konkursowy , dostępne będą BILETY, których odbiór będzie możliwy 30 minut przed wybranym seansem.
 11. PROGRAM projekcji znajduje się na stronie Festiwalu: www.solanin-film.pl. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w PROGRAMIE podczas trwania Festiwalu. Wszelkie zmiany zostaną podane na stronie Festiwalu.
Czytany 498 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 22 lipiec 2013 11:33

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama