cinema.pl Festiwale

wtorek, 04 sierpień 2020 12:45

Wyniki selekcji do Konkursu Krótkometrażowych Debiutów Filmowych MŁODZI I FILM

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Znamy listę filmów krótkometrażowych zakwalifikowanych do Konkursu Krótkometrażowych Debiutów Filmowych Młodzi i Film w Koszalinie. Przyjęto 37 fabuł, 19 filmów dokumentalnych i 15 animacji. Łącznie w tej sekcji zostanie zaprezentowanych 71 filmów. Aż 12 z nich powstało w działającym przy SFP Studiu Munka!

 

Oto pełna lista filmów zakwalifikowanych do KONKURSU KRÓTKOMETRAŻOWYCH DEBIUTÓW FILMOWYCH 2020:

FILMY FABULARNE

ALICJA I ŻABKA (1)

Reżyseria Olga Bołądź

Polska 2020/29 min

PROGRAM 30 MINUT

 

CARRIE (2) 

reżyseria Emma Lindahl

Polska 2020/25 min

 

DALEJ JEST DZIEŃ (3)

scenariusz, reżyseria i zdjęcia Damian Kocur

Polska 2020/25 min

 

DOBRE, ELEGANCKIE CHŁOPAKI (4)

scenariusz i reżyseria Marek Ułan-Szymański

Polska 2020/27 min

 

FIKOŁEK (5) 

scenariusz i reżyseria Milena Dutkowska

Polska 2019/29 min

 

FOUR CUPS OF COFFEE OR THREE (6)

scenariusz, reżyseria, scenografia i kostiumy Sebastian Łach

Polska 2020/12 min 

 

GWIAZDECZKA (7)

reżyseria Natasza Parzymies

Polska 2020/25 min

 

HERN (8)

reżyseria Urszula Morga

Polska 2019/9 min

 

HOME SWEET HOME (9)

reżyseria Agata Puszcz

Polska 2019/21 min

PROGRAM 30 MINUT

 

JA TU JESTEM (10)

scenariusz i reżyseria Marcjanna Lelek

Polska 2019/27 min

 

JESTEM ANDRZEJEM (11)

reżyseria Michał Edelman

Polska 2020/18 min

 

KAMIEŃ (12) 

scenariusz i reżyseria Bartosz Kozera

Polska 2020/26 min

PROGRAM 30 MINUT

 

KTOŚ ZOSTANIE OSTATNI (13)

scenariusz, reżyseria i montaż Kamil Krawczycki

Polska 2020/12 min 

 

KURA (14)

scenariusz i reżyseria Andrzej Brzózka

Polska 2020/14 min

 

LATO 43 (15)

scenariusz i reżyseria Aneta Bussold

Polska 2020/27 min

 

MAŁY KONIEC ŚWIATA (16)

scenariusz i reżyseria Karol Ulman

Polska 2020/15 min

 

MARIA NIE ŻYJE (17) 

scenariusz i reżyseria Martyna Majewska

Polska 2020/30 min

PROGRAM 30 MINUT

 

MASKA (18)

scenariusz i reżyseria Daniel Le Hai

Polska 2019/7 min

MASZA (19)

scenariusz i reżyseria Krzysztof Chodorowski

Polska 2020/13 min

 

MONIKA W. (20)

reżyseria Paulina Skibińska

Polska 2020/20 min

PROGRAM 30 MINUT

 

NOAMIA (21)

scenariusz i reżyseria Antonio Galdamez

Polska 2020/29 min

PROGRAM 30 MINUT

 

ONDYNA (22)

reżyseria Tomasz Śliwiński

Polska 2019/40 min

PROGRAM 30 MINUT

 

OSTATNIE DNI LATA (23)

scenariusz i reżyseria Klaudia Kęska

Polska 2020/25 min

 

OSTATNIE ŚNIEGI (24)

scenariusz i reżyseria Anna Morawiec

Polska 2020/28 min

 

PACIORKI (25)

scenariusz, reżyseria, zdjęcia i montaż Joanna Rój

Polska 2020/10 min

 

PLAC WOLNOŚCI (26)

reżyseria Ming-Wei Chiang

Polska 2019/20 min

 

PO SEZONIE (27) 

scenariusz i reżyseria Monika Majorek

Polska 2020/18 min

 

PRAWDZIWE UCZUCIA (28) 

scenariusz, reżyseria i montaż Jan Kuźnik

Polska 2020/18 min

 

PROBLEM (29) 

reżyseria i montaż Tomasz Wolski

Polska 2020/15 min

 

SUKIENKA (30)

scenariusz i reżyseria Tadeusz Łysiak

Polska 2020/30 min

 

UCZTA DUCHOWA (31)

scenariusz i reżyseria Marcin Kluczykowski

Polska 2019/19 min

 

ULEGŁOŚĆ (32)

scenariusz i reżyseria Michał Ciechomski

Polska 2020/28 min

 

WENUS Z WILLENDORFU (33)

reżyseria Zuzanna Grajcewicz

Polska 2020/28 min

 

WSCHÓD ZACHÓD (34) 

scenariusz i reżyseria Natalia Koniarz

Polska 2020/20 min

 

WYRAJ (35)

scenariusz, reżyseria Agnieszka Nowosielska

Polska 2019/21 min

 

ZADRA (36)

scenariusz i reżyseria Magdalena Kuśmierczyk

Polska 2020/18 min

 

ZANIM ZASNĘ (37)

scenariusz i reżyseria Damian Kosowski

Polska 2020/18 min

 

FILMY DOKUMENTALNE

ALL ON A MARDI GRAS DAY (1)

scenariusz, reżyseria, montaż i dźwięk na planie Michał Pietrzyk

USA, Polska 2019/22 min

 

CZEŚĆ TATO (2) 

scenariusz, reżyseria, montaż i udźwiękowienie Karolina Baranowska

Polska 2020/3 min

 

DAD YOU'VE NEVER HAD (3) 

scenariusz i reżyseria Dominika Łapka

Polska 2020/30 min

PROGRAM PIERWSZY DOKUMENT

 

HIDE AND SEEK IN A PEACEFUL VALLEY (4)

scenariusz i reżyseria Maciej Białoruski

Polska, Izrael 2019/14 min

 

IN CASE OF AN EMERGENCY (5)

scenariusz, reżyseria i dźwięk na planie Jakub Kozieł

Polska 2019/26 min

 

JAK PŁYWAĆ, ŻEBY NIE UTONĄĆ (6)

scenariusz, reżyseria Anna Pawluczuk

Polska 2019/22 min

 

JESZCZE POROZMAWIAMY (7)

scenariusz, reżyseria, zdjęcia, montaż i dźwięk na planie Mateusz Buława

Polska 2019/21 min

 

KOMETA (8) 

scenariusz, reżyseria i dźwięk na planie Adam Buka

Polska 2019/18 min

 

NIE JESTEŚMY PRZYJACIÓŁKAMI (9)

scenariusz i reżyseria Alicja Sokół

Polska, 2020/18 min

 

NIECH MNIE PANI POSŁUCHA (10)

scenariusz i reżyseria Marcin Kluczykowski

Polska 2019/17 min

 

OD NOWA (11)

scenariusz i reżyseria Zofia Sawicka

Polska 2020/18 min

 

OKO BOGA (12)

scenariusz, reżyseria, zdjęcia i dźwięk na planie Igor Kawecki

Polska 2019/17 min

 

PAPA (13)

scenariusz, reżyseria, zdjęcia i animacja Maryia Yakimovich

Polska 2020/28 min

 

SON OF THE STREETS (14) 

scenariusz, reżyseria, zdjęcia i montaż Mohammed Almughanni

Polska 2020/34 min

 

SYNEK (15)

scenariusz, reżyseria i zdjęcia Paweł Chorzępa

Polska 2019/40 min

PROGRAM PIERWSZY DOKUMENT

 

U BABCI (16) 

scenariusz, reżyseria, zdjęcia, montaż i dźwięk na planie Milena Mądra

Polska 2019/10 min

 

WE HAVE ONE HEART (17) 

scenariusz i reżyseria Katarzyna Warzecha

Polska 2020/11 min

PROGRAM PIERWSZY DOKUMENT

 

WIELKI STRACH (18) 

reżyseria Pawlina Carlucci Sforza

Polska 2020/28 min

 

PROGRAM PIERWSZY DOKUMENT

 

ZEPSUTA GŁOWA (19)

scenariusz, reżyseria, zdjęcia i dźwięk na planie Maciej Jankowski

Polska 2019/42 min

 

ANIMACJE

BULBA (1) 

scenariusz i reżyseria Olga Kałagate

Polska 2019/6 min

 

CIAŁOŚĆ (2)

scenariusz, reżyseria i animacja Weronika Szyma

Polska 2020/6 min

 

LICHO NIE ŚPI (3)

scenariusz, reżyseria i montaż Nawojka Wierzbowska

Polska 2020/7 min

 

MILLENIUM (4)

scenariusz, reżyseria, animacja i montaż Daria Godyń

Polska 2020/8 min

 

ODDYCHAJ! (5)

scenariusz, reżyseria, animacja i montaż Kamila Jasińska

Polska 2019/4 min

 

OPIUM (6) 

scenariusz, reżyseria, animacja i montaż Liliana Pomykalska

Polska 2020/9 min

 

PORTRET KOBIECY (7)

scenariusz, reżyseria, animacja, zdjęcia i montaż Natalia Durszewicz

Polska 2020/5 min

 

PRAWO I BEZPRAWIE (8)

scenariusz, reżyseria, animacja i montaż Maciej Wierzejski

Polska 2019/8 min

 

QUIDQUID LATINE DICTUM SIT, ALTUM VIDETUR (9)

scenariusz, reżyseria, animacja, montaż i scenografia Julia Orlik

Polska 2019/15 min

 

ŚWIADOMOŚĆ LALKI (10)

reżyseria, animacja i montaż Michał Wójcicki

Polska 2019/15 min

 

TRZY SKOKI DO SZCZĘŚCIA (11) 

scenariusz, reżyseria i animacja Artur Hanaj

Polska 2020/12 min

 

WCZORAJ WYRÓSŁ MI PRZYJACIEL (12)

scenariusz, reżyseria, animacja i montaż Adrianna Matwiejczuk

Polska 2020/8 min

 

WŁASNE ŚMIECI (13)

scenariusz i reżyseria Daria Kopiec

Polska 2020/6 min

PROGRAM MŁODA ANIMACJA

 

WYSZŁA Z BRZEGÓW (14)

scenariusz, reżyseria, animacja i montaż Sofya Nabok

Polska 2020/9 min

 

Z CZOSNKOWYM WZIEŁEM (15)

scenariusz, reżyseria, animacja i montaż Zuzanna Stach 

Polska 2019/6 min

 

Tegoroczna 39. edycja Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych Młodzi i Film odbędzie się w dniach 1-5 września. W programie – prócz dwóch konkursowych bloków – projekcje w ramach plenerowego Kina Samochodowego (trzy seanse), przeglądy tematyczne z zagranicy, debaty i kameralny koncert Mary Komasy na zakończenie festiwalu Młodzi i Film.

Festiwal Młodzi i Film to nie tylko konkursowe seanse, a także – a może przede wszystkim – rozmowy o debiutanckim kinie. Po każdej z projekcji tradycyjnie odbędą się na spotkania Szczerość za szczerość. W tym roku dyskusje z twórcami poprowadzą dziennikarze i krytycy filmowi: Magda Felis, Max Cegielski i Błażej Hrapkowicz.

Czytany 220 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 04 sierpień 2020 13:04

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama