cinema.pl Festiwale

środa, 21 sierpień 2019 12:13

TOFIFEST przypomina

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

17. edycja MFF Tofifest zbliża się wielkimi krokami. Dla filmowców to ostatni dzwonek, żeby zgłosić film do programu, a dla miłośników kina, by wziąć udział w rekrutacji wolontariuszy, którzy zasilą filmową rodzinę.

 

Co musi charakteryzować pracownika Tofifestu? Miłość do filmów, skłonność do stawiania sobie wysoko poprzeczki, ambicja i nieschodzący z twarzy uśmiech, nawet gdy sytuacja jest nerwowa. Dyrektorka Kafka Jaworska zwykła mawiać, że praca na festiwalu jest jak operacja na żywym organizmie. Podczas festiwalu nauczysz się, jak posługiwać się kulturalnym skalpelem z chirurgiczną precyzją. Nie czekaj, aż skończy się błogi czas wakacji, tylko już dziś zgłoś się do rodziny festiwalowej! A jeśli masz jakiekolwiek wahania, czy jesteś odpowiednią osobą, pamiętaj o jednym: Tofifest jest festiwalem otwartym na wszystkich, bez żadnego wyjątku. Zgłoś się do organizatorów przed 16 września. A ewentualne pytania kieruj do Marii Ewy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Tradycyjnie jak co roku organizatorzy równie otwarci są też na filmy — ważna jest każda gałąź kina. Pamiętajmy jednak, że nie od razu patronujący Toruniowi Kopernik wstrzymał słońce i ruszył Ziemię. To był długi proces podobny do tego, w jakim znajduje się właśnie Tofifest, którego ekipa w pocie czoła, mimo doskwierających upałów, pracuje nad selekcją programu. Każdy film oglądany jest z wypiekami. Cały program zostanie jest układany i ujawniony już niedługo. Ważne jest to, aby na  festiwalu Widzowie zobaczyli to, co najlepsze w kinie. Dlatego, Droga Reżyserko i Drogi Reżyserze, jeśli jeszcze nie wypełniliście formularza zgłoszenia, nalegamy, byście dłużej nie szukali wykrętów, bo czas na to jest tylko do 31 sierpnia.

https://www.tofifest.pl/submit/pl?utm_source=freshmail&utm_medium=email&utm_campaign=kopia_0

Wspólnymi siłami organizatorzy chcą pracować na satysfakcję i radość Widzów, którzy już 20 września będą mogli zaopatrzyć się w karnety na festiwal. To właśnie wtedy rusza sprzedaż biletów i akredytacji. A Widzowie, którzy dodatkowo realizują się jako dziennikarze, będą mogli zgłosić się do nas po akredytację prasową już 15 września. Zapiszcie sobie tę datę w Waszych papierowych i wirtualnych kalendarzach, a najlepiej podzielcie się nią z Waszą Siri i Asystentem Google. Niech mają ją w pamięci za Was.

 

 

Czytany 315 razy Ostatnio zmieniany środa, 21 sierpień 2019 12:49

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama