cinema.pl Festiwale

czwartek, 11 lipiec 2019 13:17

27 filmów w Konkursie Filmów Krótkometrażowych 44. FPFF

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Znamy już wyniki selekcji do Konkursu Filmów Krótkometrażowych 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

 

Zakwalifikowało się do niego 27 filmów wyprodukowanych przez szkoły filmowe oraz licznych producentów, w tym w ramach programu „30 minut” Studia Munka - Stowarzyszenia Filmowców Polskich.

KONKURS FILMÓW KRÓTKOMETRAŻOWYCH 44. FESTIWALU POLSKICH FILMÓW FABULARNYCH: 

„Bajka na niespokojny sen”, reżyseria: Nawojka Wierzbowska, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego 

„Brzuch straszliwiej maszyny, wykrwawiającej się na śmierć”, reżyseria: Marek Ułan - Szymański, produkcja: Warszawska Szkoła Filmowa  

„Dog Days”, reżyseria: Zuzanna Grajcewicz, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi

„Egzamin”, reżyseria: Bartosz Paduch, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich, Furia Film, TVN Film, Non Stop Film Service

„Fikołek”, reżyseria: Milena Dutkowska, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego 

„Głosy”, reżyseria: Tomasz Cichoń, produkcja: Discovery TVN

„Grzesznica”, reżyseria: Karolina Porcari, produkcja: Iron Film

„Home Sweet Home”, reżyseria: Agata Puszcz, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich, Tito Productions, TVN Film, Coloroffon, Dreamsound

„Jaskinia Żółwi”, reżyseria: Klaudia Folga, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi

„Jestem tutaj”, reżyseria: Agata Minowska, produkcja: Gdyńska Szkoła Filmowa

„Krzyżówka”, reżyseria: Jan Bujnowski, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi

„Marcel”, reżyseria: Marcin Mikulski, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich, 34Film!, TVN Film, Coloroffon, Dreamsound

„Me Voy”, reżyseria: Sara Bustamante - Drozdek, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi

„Miłość”, reżyseria: Michał Ciechomski, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego 

„Moje serce”, reżyseria: Damian Kocur, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich, TVN Film, 5. Element

„Nie moja bajka”, reżyseria: Zuzanna Karpińska, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego 

„Nie zmieniaj tematu”, reżyseria: Hubert Patynowski, produkcja: Centrum Filmowe Ama

„Okno z widokiem na ścianę”, reżyseria: Kobas Laksa, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich 

„Piołun”, reżyseria: Maria Ornaf, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi

„Pustostan”, reżyseria: Agata Trzebuchowska, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich 

„Restart”, reżyseria: Julian Tałandziewicz, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego 

„Rykoszety”, reżyseria: Jakub Radej, produkcja: Stowarzyszenie Lubińska Grupa Filmowa, Uisel Studio

„Skóra”, reżyseria: Mateusz Znaniecki, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego 

„Tak jest dobrze”, reżyseria: Marcin Sauter, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich 

„Ticket”, reżyseria: Nikita Tanadzhy, produkcja: Warszawska Szkoła Filmowa

„Ukąszenie”, reżyseria: Helena Oborska, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi

„We mnie”, reżyseria: Maria Wider, produkcja: Gdyńska Szkoła Filmowa

 

Opis filmów:

http://www.festiwalgdynia.pl/program/filmy/-97-_konkurs-filmow-krotkometrazowych.html

Czytany 236 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 11 lipiec 2019 14:16

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama