cinema.pl Festiwale

środa, 10 lipiec 2019 12:35

Camerimage zaprasza do zgłaszania klipów, pilotów seriali, etiud szkolnych

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Przypominamy o upływającym terminie zgłoszeń do 27. edycji Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych CAMERIMAGE 2019. Już tylko do końca lipca można zgłaszać swoje propozycje wideoklipów, pilotów seriali oraz etiud studenckich. 

 

Zgłoszone wideoklipy zostaną rozpatrzone pod kątem nominacji do nagród za Najlepsze Zdjęcia do Wideoklipu oraz za Najlepszy Wideoklip. Wybrane piloty seriali powalczą o GRAND PRIX First Look - Konkursu Pilotów Seriali, a najlepsze etiudy studenckie zostaną nagrodzone Złotą, Srebrną i Brązową Kijanką.

Wyniki selekcji zostaną ogłoszone do 1 października 2019, a prace zakwalifikowane do konkursów zostaną zaprezentowane na Camerimage 2019 w dniach 9-16 listopada w Toruniu. Zwycięzców w każdym konkursie wyłoni międzynarodowe jury.

Rozpatrywane są wideoklipy, piloty seriali oraz etiudy studenckie wyprodukowane w latach 2018 i 2019. Za zgłoszenia nie są pobierane opłaty. 

Przypominamy także że CAMERIMAGE jest festiwalem kwalifikującym do STUDENCKICH NAGRÓD AKADEMII®, co oznacza, że wszystkie filmy nominowane w Konkursie Etiud Studenckich CAMERIMAGE kwalifikują się do selekcji Studenckich Nagród Akademii®, pod warunkiem, że twórcy danej etiudy będą spełniać pozostałe wymogi Akademii, wliczając w to posiadanie statusu pełnoprawnego studenta danej szkoły filmowej oraz potwierdzenia nakręcenia konkursowego filmu w ramach zajęć szkolnych.

 

JAK WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE?

- Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem dostępnym na naszej stronie internetowej. 

- Następnie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w wybranej kategorii. 

- W terminie podanym powyżej należy dostarczyć na adres email Organizatora określone w regulaminie materiały selekcyjne. 

- Szczegóły związane ze zgłaszaniem filmów znajdują się na stronie internetowej Festiwalu www.camerimage.pl. 

 

 

Zapraszamy twórców, producentów, szkoły filmowe, firmy fonograficzne oraz dystrybutorów i agentów do zgłaszania filmów, wideoklipów i pilotów do selekcji! 

 

Nie przegap szansy na zaprezentowanie swojej pracy międzynarodowej widowni festiwalu: studentom z całego świata, młodym twórcom i uznanym mistrzom.

Czytany 275 razy Ostatnio zmieniany środa, 10 lipiec 2019 12:58

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama