cinema.pl Festiwale

wtorek, 28 maj 2019 12:19

Zostań wolontariuszem na 44. FPFF

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Chcesz uczestniczyć w Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i mieć wpływ na to, by spotkanie twórców i miłośników polskiego kina przebiegało sprawnie? Zgłoś się na wolontariat w ramach tegorocznej edycji Festiwalu. Rozpoczęła się rekrutacja. 

 

Co roku przy Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych pracuje około 200 wolontariuszy i wolontariuszek, od licealistów po seniorów. Łączą ich zainteresowanie polskim kinem i chęć uczestnictwa w jednej z największych i najważniejszych imprez filmowych w kraju. Wolontariat to wspaniała okazja, by poznać Festiwal od kuchni i zdobyć doświadczenie w wielu dziedzinach związanych z organizacją tak znaczącego wydarzenia kulturalnego. LINK 

 

Rekrutacja na wolontariat w ramach 44. FPFF trwa do 30 czerwca 2019 roku. Aby wysłać zgłoszenie, należy skorzystać z formularza elektronicznego. LINK 

 

Uprzedzamy, że w terminie od 14 do 22 września 2019 roku niezbędna będzie pełna dyspozycyjność każdego z wolontariuszy. Osoby zainteresowane prosimy o staranne zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami zawartymi w formularzu zgłoszeniowym i wypełnienie ankiety.

 

Wszelkie pytania i wątpliwości można nadsyłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Ze względu na dużą ilość otrzymywanych wiadomości, prosimy tytułować je według wzoru: „Wolontariat 44. FPFF -...”. W miejscu kropek należy wpisać temat zgłaszanej sprawy. Zapraszamy!

 

44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych odbędzie się w dniach 16-21 września 2019 roku w Gdyni. 

Czytany 259 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 28 maj 2019 13:00

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama