cinema.pl Festiwale

sobota, 25 maj 2019 11:10

Trwa nabór filmów do konkursów 26. Etiuda&Anima

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Trwa nabór filmu do konkursów 26 Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Etiuda&Anima. Termin zakończenia naboru to 30 czerwca 2019. Jak co roku przyjmowane są zgłoszenia z całego świata do konkursów Etiuda oraz Anima.

 

ETIUDA

O udział w festiwalowym konkursie ETIUDA mogą ubiegać się etiudy studenckie oraz filmy dyplomowe (z wyjątkiem filmów animowanych), powstałe w szkołach filmowych i artystycznych w ramach procesu dydaktycznego, o czasie trwania do 30 minut projekcji, zrealizowane w latach 2017 – 2019, których kopie projekcyjne zostaną nadesłane do Biura Organizacyjnego Festiwalu w postaci pliku cyfrowego (mp4, mov, lub linku do filmu na ogólnodostępnej platformie video).

Regulamin konkursu Etiuda

http://etiudaandanima.pl/anima-regulamin-26-mff-etiudaandanima-2019/

Formularz zgłoszeniowy konkursu Etiuda

http://etiudaandanima.pl/nabor-filmow-do-konkursu-anima-2019/

 

ANIMA 

O udział w festiwalowym konkursie ANIMA mogą ubiegać się filmy animowane (profesjonalne, etiudy studenckie oraz filmy niezależne), o czasie trwania do 30 minut projekcji, zrealizowane w latach 2017 – 2019, których kopie zostaną nadesłane do Biura Organizacyjnego Festiwalu w postaci pliku cyfrowego (mp4, mov, lub linku do filmu na ogólnodostępnej platformie video).

Regulamin konkursu Anima

Formularz zgłoszeniowy konkursu Anima

 

Zapraszamy do zgłaszania filmów!

Czytany 246 razy Ostatnio zmieniany sobota, 25 maj 2019 11:19

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama