Wydrukuj tę stronę

cinema.pl Festiwale

piątek, 24 maj 2019 15:11

CK OFF - Festiwal Kina Niezależnego

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Po raz trzynasty w Przemyślu odbędzie się CK OFF - Festiwal Kina Niezależnego. Na dużym ekranie przez dwa dni zobaczymy kilkanaście filmowych propozycji. Oprócz pokazów konkursowych odbędą się też pokazy specjalne. Celem Festiwalu Kina Niezależnego "CK OFF" jest popularyzacja sztuki filmowej i promowanie twórczości niezależnej.

 

Do festiwalu mogą być zakwalifikowane filmy fabularne, dokumentalne, animacje, reportaże. Zgłoszenie filmu jest bezpłatne. Każdy Twórca może zgłosić do 3 filmów, powstałych po 2016 roku. Komisja zakwalifikuje do festiwalu filmy o czasie trwania do 45 minut, nienadesłane wcześniej na festiwal. Najwyżej ocenionym filmom zostaną przyznane nagrody finansowe i pamiątkowe statuetki.

Termin nadsyłania filmów wraz z kartą zgłoszenia, podpisanym regulaminem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych i wizerunkowych upływa dnia 12 lipca 2019 r. (decyduje data wpłynięcia filmu do Organizatora), na adres: Centrum Kulturalne w Przemyślu, XIII Festiwal Kina Niezależnego CK OFF, ul. Konarskiego 9, 37-700 Przemyśl lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Regulamin i karta zgłoszenia:

https://ck.przemysl.pl/ck/13-festiwal-kina-niezaleznego-ck-off,1961.html

Czytany 243 razy

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież