cinema.pl Festiwale

poniedziałek, 15 kwiecień 2019 15:14

Sherlock Holmes na zamknięcie Mastercard OFF CAMERA

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Storytel został partnerem strategicznym Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA. Festiwal zbiega się w czasie z premierą cyklu słynnych opowiadań o Sherlocku Holmesie w Storytel. Twarzą i głosem tego niezwykłego projektu jest Borys Szyc, który w produkcji audio wcielił się w role główne wielu bohaterów opowiadań o genialnym detektywie - w tym Sherlocka i Watsona. Efekty niecodziennej produkcji i niezwykłej aktorskiej interpretacji goście Festiwalu zobaczą i usłyszą na żywo podczas finałowego koncertu na gali zamknięcia festiwalu w sobotę, 4 maja.

 

Storytel zaprasza również do spotkania z Sherlockiem Holmesem w miasteczku festiwalowym. Odwiedzający będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą główną będzie wyjazd do Londynu i wycieczka śladami Sherlocka Holmesa, a także bilety na koncert finałowy imprezy. W specjalnie wyprodukowanej na tę okazję stróżówce z londyńskimi gwardzistami oraz taksówce, które staną na placu Szczepańskim w Krakowie, każdy użytkownik aplikacji będzie mógł wcielić się w rolę lektora i spróbować swoich sił w interpretacji opowiadań o Sherlocku Holmesie, nagrać swój głos i wygrać słuchawki lub nagrodę główną. W sobotę miasteczko odwiedzi również Borys Szyc, który osobiście wybierze zwycięzcę konkursu.

Specjalnie z okazji festiwalu, Storytel udźwiękowi również trzy obrazy w Sukiennicach: „Kościuszko pod Racławicami” i „Hołd Pruski” Jan Matejki oraz „Pochodnie Nerona” Henryka Siemiradzkiego. Efektem Storytel podzieli się też z użytkownikami aplikacji.

Marka specjalizuje się w produkcji i dystrybucji contentu audio i coraz mocniej zaznacza swoją pozycję na polskim rynku kultury i rozrywki. Działania podczas Festiwalu Mastercard OFF CAMERA są tego kolejnym dowodem.

 

 

O Storytel:

Storytel to pierwsza na świecie cyfrowa usługa abonamentowa, umożliwiająca streaming audiobooków na telefonach, tabletach i komputerach. Aby z niej skorzystać, należy zarejestrować się w serwisie Storytel i pobrać darmową aplikację, w której dostępne są tysiące audiobooków w języku polski i angielskim. Platforma działa podobnie do serwisów rozrywkowych z filmami czy muzyką - użytkownik wnosi stałą miesięczną opłatę i może słuchać audiobooków i podcastów bez żadnych ograniczeń. Firma powstała w 2005 r. w Szwecji, w Polsce działa od lutego 2016. Obecnie ma ponad 800 tys. użytkowników w 15 krajach. Więcej aktualności o projektach Storytel Polska można znaleźć w wirtualnym biurze prasowym firmy na www.storytelpl.prowly.com

 

Czytany 448 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 15 kwiecień 2019 15:16

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama