cinema.pl Festiwale

środa, 03 kwiecień 2019 11:34

Mastercard partnerem tytularnym festiwalu OFF CAMERA

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Mastercard został partnerem tytularnym Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego OFF CAMERA. Firma jest związana z festiwalem już od czterech lat jako partner i fundator nagrody Mastercard Rising Star dla najlepszego debiutującego aktora lub aktorki. Festiwal odbędzie się w dniach 26 kwietnia – 5 maja w Krakowie. To jedna z największych tego typu imprez w tej części Europy. Tradycyjnie Mastercard zapewni również kinomanom specjalne promocje, atrakcje, a także Bezcenne Niespodzianki.

 

Mastercard OFF CAMERA to prawdziwa uczta dla fanów niezależnego kina. Organizatorzy stawiają na odważne, fascynujące i wartościowe historie, opowiedziane w niezwykły sposób. Utalentowanym debiutującym aktorom Mastercard pomaga rozwijać ich filmową pasję, uhonorowując nagrodą Mastercard Rising Star. Zwycięzca w tej kategorii otrzymuje nagrodę pieniężną w wysokości 10 tys. zł. W ubiegłym roku otrzymała ją Eliane Umuhire za swą poruszającą rolę w filmie Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krauze „Ptaki śpiewają w Kigali".

W ramach partnerstwa Mastercard przygotował również szereg atrakcji dla wszystkich kinomanów, którzy wybierają się na festiwal. Będą oni mogli liczyć na zniżki przy płatnościach kartą Mastercard za bilety i karnety festiwalowe. Planowane są także konkursy, w których do wygrania będą nie tylko wejściówki na festiwal, ale także zaproszenie na prestiżową galę zamknięcia, podczas której przyznawane są nagrody. Mastercard planuje też Bezcenne Niespodzianki, których szczegóły są na razie owiane tajemnicą. 

„Jako marka chcemy przypominać o tym, że to niezapomniane chwile należą do najbardziej wartościowych w naszym życiu. Dlatego chętnie wspieramy takie wydarzenia jak OFF CAMERA, które łączą pasje, zbliżają nas do innych ludzi i inspirują. O wyjątkowe wrażenia zadbamy także poza salami kinowymi, dlatego warto na majówkę wybrać się do Krakowa i przekonać się o tym samemu” – mówi Bartosz Ciołkowski, dyrektor generalny polskiego oddziału Mastercard Europe.

Mastercard od wielu lat zachęca do odwiedzania kin i jest jednym z głównych partnerów ważnych dla kinomanów wydarzeń i festiwali filmowych, zarówno w Polsce, jak i w Europie. m.in. Festiwalu Filmowego w Cannes oraz Biennale Cinema w Wenecji, a także Berlinale. Więcej informacji o atrakcjach przygotowanych na Mastercard OFF CAMERA zostanie podanych już wkrótce. 

 

Czytany 231 razy Ostatnio zmieniany środa, 03 kwiecień 2019 11:38

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama