cinema.pl Festiwale

czwartek, 13 wrzesień 2018 13:01

Rusza sprzedaż Kart Wstępu na 26. edycję Camerimage!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Mam ogromną przyjemność poinformować, że rozpoczęliśmy sprzedaż Kart Wstępu na 26. edycję Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych CAMERIMAGE!



Wszystkich miłośników dobrego kina zapraszamy do zakupu Karty Wstępu obejmującej wstęp na wydarzenia festiwalowe takie jak: seanse filmowe, warsztaty ze specjalistami z całego świata w zakresie realizacji zdjęć filmowych, seminaria filmowe, spotkania z twórcami, a także wstęp do klubu festiwalowego.

UWAGA:
Karty Wstępu uprawniają do uczestnictwa w Gali Otwarcia i Zamknięcia Festiwalu jedynie w przypadku wolnych miejsc na sali. 

Aby kupić Kartę Wstępu wystarczy zarejestrować się na stronie www.camerimage.pl, wypełnić formularz i dokonać płatności do 25 października br. Instrukcję zakupu, ceny kart, a także informacje dotyczące Recepcji Festiwalowej znajdziecie Państwo w osobnych zakładkach na stronie.

Sprzedaż Kart Wstępu on-line zakończy się 25 października 2018 (czwartek).

Liczba Kart Wstępu jest ograniczona, a ceny w trwającej właśnie sprzedaży on-line są niższe niż podczas Festiwalu. 

Festiwal Camerimage to nie tylko projekcje filmów fabularnych, dokumentalnych i wideoklipów, ale także warsztaty, wykłady, wystawy oraz spotkania z wyjątkowymi gośćmi, którzy przyjeżdżają specjalnie do Bydgoszczy, by podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Przypomnę, że Nagrodę Camerimage za Całokształt Twórczości odbierze w tym roku Witold Sobociński, autor zdjęć do takich filmowych arcydzieł jak Wesele, Ziemia Obiecana, Sanatorium pod Klepsydrą, wieloletni współpracownik Krzysztofa Zanussiego, Jerzego Kawalerowicza, Romana Polańskiego, Jerzego Wójcika. Twórca będzie gościem honorowym Festiwalu i spotka się z publicznością po seansach filmowych.

 

Czytany 135 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 13 wrzesień 2018 13:02

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama