cinema.pl Artykuły

czwartek, 21 grudzień 2017 15:25

Adamczyk, Karolak, Stramowski składają życzenia

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Czego na święta życzą nam Adamczyk, Karolak, Kamińska, Bohosiewicz, Stramowski, Roznerski?Gwiazdy komedii romantycznej „Narzeczony na niby” spadły z nieba, aby złożyć internautom świąteczne życzenia! „Niech te Święta, będą dla Was pełne wielkiej miłości, ale takiej prawdziwej miłości, a nie na niby” – życzy Tomasz Karolak, któremu wtóruje Piotr Adamczyk: „Żeby wszystko, co dobre, było naprawdę. A to, co jest niedobre, żeby było na niby”. O czym jeszcze dla bliskich marzą Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Piotr Stramowski, Sonia Bohosiewicz, Julia Kamińska i Mikołaj Roznerski? Przekonajcie się w najnowszym klipie.

„Narzeczonego na niby” tworzy plejada polskich gwiazd. Poza Piotrem Stramowskim, Julią Kamińską, Piotrem Adamczykiem i Tomkiem Karolakiem zobaczymy również Barbarę Kurdej-Szatan, Dorotę Kolak, Mikołaja Roznerskiego, Krzysztofa Stelmaszyka, Andrzeja Grabowskiego, Ilonę Ostrowską, Ewę Kasprzyk, Janusza Chabior, Sebastiana Karpiela-Bułecką, Paulinę Sykut - Jeżynę oraz Vienia.

Bohaterowie filmu przekonają się czy małe, niewinne kłamstewko może wymknąć się spod kontroli i doprowadzić do totalnej katastrofy? A może dopiero jak wszystko się w życiu rozpada, możliwe staje się poukładanie wszystkiego od nowa? Karina (Julia Kamińska) próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Niestety mężczyzna, któremu oddała swoje serce, wydaje się być bardziej zainteresowany sobą, niż nią. Pewnego dnia, jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno małe kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w prawdziwy emocjonalny rollercoster. Szybko okaże się też, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach.

Narzeczony na niby – ale miłość prawdziwa!

Od 12 stycznia w kinach! 

Czytany 119 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 21 grudzień 2017 15:34

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama