cinema.pl Artykuły

wtorek, 05 grudzień 2017 14:15

Nowe odcinki serialu TVP1 "Blondynka"

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Sympatyczna „Blondynka” powraca na antenę Jedynki! Losy weterynarz Sylwii Kubus widzowie TVP1 będą śledzić już od 10 grudnia, w każdą niedzielę, o godz. 20.15.


Poprzedni, piąty sezon serialu „Blondynka” od pierwszych odcinków cieszył się dużym zainteresowaniem. Średnia widownia w grupie 4+ wyniosła ponad 3,1 mln widzów (18,07% udz.). Tym samym serial deklasował konkurencję, będąc liderem pasma.

Nowa odsłona serialu w reż. Mirosława Gronowskiego jest kontynuacją opowieści o młodej lekarce weterynarii Sylwii Kubus i mieszkańcach Majaków. Ulubieni bohaterowie ponownie wprowadzą widzów w klimat urokliwych i sielskich podlaskich krajobrazów. Tytułowa „Blondynka”, w tej roli ponownie Natalia Rybicka, będzie walczyć o słuszne sprawy, stanie po stronie potrzebujących.

Szósta seria serialu zapowiada się wyjątkowo! Sylwia przejdzie przemianę. Czy stanie się pewną siebie kobietą, która wie, czego chce od życia? Jej związek z Dawidem (Grzegorz Małecki) stał się dojrzały, ale życie nie jest proste, przeszłość przypomina o sobie i zaczyna wkradać się w spokojną relację.
Doktor Fus (Krzysztof Gosztyła) i Jasiunia (Izabela Dąbrowska) wracają szczęśliwie z wojaży po Australii, ale do Majaków zawita ponownie starosta Izabela Rychter (Ewa Kasprzyk) i jak zwykle namiesza w życiu doktora.


Manej (Tomasz Borkowski) i Majka (Marta Ścisłowicz) przeżyją najbardziej emocjonujący moment w swoim związku. W pracy u Maneja pojawia się młoda i atrakcyjna podporucznik Kaśka. Czy połączy ich coś więcej niż militarna pasja?

Obsada: Natalia Rybicka, Grzegorz Małecki, Witold Dębicki, Marian Dziędziel, Justyna Ducka, Magdalena Schejbal, Marta Ścisłowicz, Krzysztof Gosztyła, Izabela Dąbrowska, Jakub Przebindowski, Dorota Pomykała, Lesław Żurek, Olaf Lubaszenko, Andrzej Grabowski, Hanna Śleszyńska, Krzysztof Pluskota, Katarzyna Ankudowicz,  Anna Smołowik, Tomasz Borkowski, Joanna Kurowska, Krzysztof Kiesznowski, Ewa Konstancja-Bułhak, Jan Jankowski, Małgorzata Rudzka, Wojciech Leonowicz, Tomasz Sobczak, Aleksander  Fiałek, Maciej Półtorak, Sławomir Zapała, Magdalena Biegańska, Szymon Leśniak, Mirosława Olbińska, Olga Sumska, Sławomir Pacek, Stanisław Brudny, Andrzej Deskur, Barbara Zielińska, Piotr Siejka,  Grażyna Jabłońska, Barbara Naśnia, Helena Łonisk, Piotr Dąbrowski,  Jerzy Schejbal, Igor Stepanow, Anna Milewska, Joanna Jeżewska, Tomasz Sapryk, Olaf Erber, Aneta Teodorczuk-Perchuć, Leonard Łonisk, Rafał Rosiak, Maciej Zuchowicz, Hubert Wiatrowski, Ewa Decówna, Marcel Mizurko, Katarzyna Galica, Sylwia Wysocka i Mateusz Grydlik.

Reżyseria: Mirosław Gronowski.
Scenariusz: Andrzej Mularczyk, Marek Ławrynowicz, Przemysław Nowakowski, Sławomir Łonisk.
Streszczenie odc.1
Sylwia Kubus ratuje stare konie, które mają być wywiezione do rzeźni. W tym celu fałszuje ich świadectwa zdrowia i oszukuje kontrahenta, że zwierzęta są chore. Póki co, konie zostają w stanicy! Pierwsze zwycięstwo, ale okupione kłamstwem i złamaniem etyki zawodowej.
Do lecznicy wracają, po pobycie w Australii, Doktor Fus i Jasiunia. Kobieta wraca odmieniona, pełna energii i nowych pomysłów. Doktor liczy, że po spełnieniu marzeń żony wreszcie będzie miał święty spokój. Nic bardziej mylnego. Do lecznicy dochodzi zawiadomienie o zmianie konta bankowego, na które doktor przelewał czynsz za wynajem domu i stacjonarki. Ksiądz przynosi wiadomość, że właścicielka ich posiadłości właśnie zmarła. Czyje to jest teraz?
W czasie, gdy Jan Fus z Jasiunią byli na drugim krańcu świata, Sylwia mieszkała w domu doktora razem z Dawidem. Dawid zadomowił się w Majakach, tu funkcjonuje filia jego fundacji, z Majakami wiąże też część swojej zawodowej przyszłości.
„Blondynka” – premiera 10 grudnia br.,TVP1, emisja w niedzielę, godz. 20.15
Premierowe odcinki serialu dostępne także na vod.tvp.pl

Czytany 221 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 05 grudzień 2017 14:23

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv