cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 04 grudzień 2017 13:38

SERIAL "LOMBARD..." Z DRUGIM SEZONEM! RUSZAJĄ ZDJĘCIA!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Serial „Lombard. Życie pod zastaw” okazał się jednym z hitów jesiennej ramówki TV Puls, odnotowując średni wynik na poziomie 8,01% SHR w grupie komercyjnej 16-49 wśród widzów cyfrowej telewizji naziemnej. Telewizja Puls i Studio A, producent wykonawczy serialu, podjęły decyzję o kontynuacji projektu. W obsadzie ponownie pojawią się aktorzy znani z pierwszego sezonu, m.in. Zbigniew Buczkowski i Henryk Gołębiewski. Premiera odcinków w TV Puls zaplanowana jest na wiosnę 2018 roku.„Lombard. Życie pod zastaw” to pierwszy polski serial rozgrywający się w scenerii i w środowisku właścicieli lombardu. Premierowe odcinki odnotowały bardzo dobre wyniki oglądalności na średnim poziomie 8,01% SHR w grupie komercyjnej 16-49 wśród widzów cyfrowej telewizji naziemnej oraz 4,56% SHR w grupie komercyjnej 16-49 . W czwartek 26 października widzowie zobaczyli ostatni odcinek pierwszego sezonu – obecnie w  TV Puls można oglądać emisje powtórkowe.
W grudniu br. Telewizja Puls i Studio A przystępują do prac nad drugim sezonem, którego premiera w TV Puls zaplanowana jest na wiosnę 2018.

- Nasi widzowie pokochali serial Lombard. Życie pod zastaw, znajdując tu wielkie emocje, porywające historie i wyraziste postaci. Za popularnością serialu przemawiają nie tylko komentarze fanów, ale i wyniki oglądalności: rekordowy odcinek osiągnął ponad 15% SHR w grupie komercyjnej 16-49 wśród widzów cyfrowej telewizji naziemnej  oraz ponad 8,5% SHR w grupie komercyjnej 16-49 . Podjęliśmy decyzję o kontynuacji współpracy ze Studiem A, aby nasi widzowie mogli śledzić dalsze losy swoich ulubionych bohaterów – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.

- Niezmiernie się cieszymy, że Lombard. Życie pod zastaw okazał się sukcesem. Od początku wierzyliśmy w ten projekt. Studio A rozpoczyna wraz z Telewizją Puls prace nad drugim sezonem. Będzie jeszcze więcej akcji, pojawią się nowe postaci a wraz z nimi – jeszcze bardziej fascynujące historie - powiedział Maciej Strzembosz, współwłaściciel Studia A.

- Praca na planie serialu Lombard. Życie pod zastaw była fantastyczną przygodą – przemili ludzie, wspaniała atmosfera. Tym bardziej cieszy mnie i moich kolegów fakt, że widzowie polubili serial, naszych bohaterów i perypetie – do tego stopnia, że Lombard… stał się jedną z najchętniej oglądanych pozycji programowych tej jesieni w TV Puls! – powiedział Zbigniew Buczkowski, wcielający się w serialu w główną rolę.

W drugim sezonie ponownie wystąpi Zbigniew Buczkowski, a partnerować mu będą m.in. Henryk Gołębiewski, Mateusz Murański, Jerzy Górski i inni. Pojawią się także nowe gwiazdy. Sezon będzie liczył 52 odcinki.

Opis serialu

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, a często także niebezpieczne. Idealne do pokazania w serialu. Widzowie TV Puls mogą oglądać te emocje w najnowszej produkcji „Lombard. Życie pod zastaw”. To pierwszy polski serial rozgrywający się w środowisku właścicieli lombardu – absolutna nowość na rodzimym rynku telewizyjnym.
W każdym odcinku widzowie poznają losy ludzi, którzy pojawiają się w lombardzie z powodu różnych życiowych okoliczności: są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, którym brakuje na imprezę i zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu chętnie zaglądają złodzieje i policjanci, a także zwariowani poszukiwacze okazji. Serial w każdym odcinku prezentuje inną historię, nierzadko kryminalną, nie brakuje również sytuacji humorystycznych.


Czytany 203 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 04 grudzień 2017 13:42

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv