cinema.pl Artykuły

niedziela, 22 wrzesień 2013 14:01

Krystyna Janda w...szpitalu

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Agata Kulesza, Krystyna Janda, Karolina Gruszka i Adam Woronowicz spotkali się w… szpitalu. Rozpoczął się kolejny etap zdjęć do nowego filmu Marcina Krzyształowicza „Pani z przedszkola”.

 

mat.pras.Krystyna Janda, która z rozmysłem i niezbyt pochopnie angażuje się w kolejne aktorskie przedsięwzięcia, nie miała żadnych wątpliwości i z wielką przyjemnością przyjęła propozycję zagrania w „Pani z przedszkola”. - Od dawna nie czytałam tak zgrabnego, zabawnego scenariusza. Napisany trochę w manierze kina francuskiego. Mogłoby się dziać wszędzie. Mam nadzieję, że to będzie dobry film. Krwi i chamstwa ani kropli. Interesujące psychologiczne i emocjonalne perturbacje – mówi Krystyna Janda.

W gwiazdorskiej obsadzie „Pani z przedszkola” znaleźli się Agata Kulesza, Adam Woronowicz, Karolina Gruszka, Krystyna Janda, Łukasz Simlat oraz Marian Dziędziel.

Autorem zdjęć jest Michał Englert. Ekipę „Pani z przedszkola” tworzą także Wojciech Mrówczyński (montaż), Piotr Domaradzki (dźwięk), Marek Zawierucha (scenografia), Katarzyna Lewińska (kostiumy), Dominika Dylewska (charakteryzacja) i Michał Woźniak (kompozytor).

Producentem „Pani z przedszkola” jest Skorpion Arte. Koproducentami: Studio Produkcyjne ORKA, ALL MUSES, Pałac Zielona, Non Stop Film Service i Krakowskie Biuro Festiwalowe.

 

Nowy film Marcina Krzyształowicza został dofinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Zdjęcia do „Pani z przedszkola” realizowane są w Krakowie. Ostatni klaps padnie 25 października.

Dystrybutorem „Pani z przedszkola” jest Kino Świat. Premiera filmu Marcina Krzyształowicza zaplanowana jest na jesień 2014 roku.

Czytany 285 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 22 wrzesień 2013 14:05

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama