cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 13 listopad 2017 14:40

Justin Timberlake flirtuje z Kate Winslet

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Justin Timberlake flirtuje z Kate Winslet na zdjęciach z filmu „Na karuzeli życia”. Najnowszy, wyczekiwany obraz Woody’ego Allena w kinach od 1 grudnia. Pierwszy pokaz filmu w ramach festiwalu Camerimage w Bydgoszczy.Historia czterech postaci, których losy splatają się w słynnym parku rozrywki na Coney Island w latach 50. ubiegłego wieku. Rozchwiana emocjonalnie, była aktorka Ginny (Kate Winslet) pracuje tu jako kelnerka. Jej mąż Humpty (Jim Belushi) jest operatorem karuzeli. Mickey (Justin Timberlake) to przystojny ratownik, który marzy o karierze dramatopisarza. Carolina natomiast jest marnotrawną córką Humpty’ego, która w domu ojca szuka schronienia przed gangsterami. Poetycko sfilmowany przez Vittorio Storaro „Na karuzeli życia”, to rozgrywająca się w malowniczych plenerach, iskrząca emocjami opowieść o pasji, namiętności i zdradzie.

Polski zwiastun „Na karuzeli życia”:Pierwszy polski pokaz filmu „Na karuzeli życia” odbędzie się w trakcie festiwalu Camerimage w Bydgoszczy 17 listopada (piątek) o godz. 15:15 (Opera Nova). Po projekcji odbędzie się spotkanie z autorem zdjęć, Vittorio Storaro, na które serdecznie zapraszamy.

NA KARUZELI ŻYCIA

w kinach od 1 grudnia 2017

Gatunek: dramat

Produkcja: USA 2017

Scenariusz i reżyseria: Woody Allen („O północy w Paryżu”, „Zakochani w Rzymie”, „Blue Jasmine”, „Co nas kręci, co nas podnieca", „Vicky Cristina Barcelona", „Wszyscy mówią: kocham cię", „Manhattan”, „Annie Hall”)

Obsada: Jim Belushi ( „Niesforna Zuzia”, „K-9”, „Jim wie lepiej”, „Autor widmo”), Juno Temple („Mr. Nobody”, „Vinyl”, „Wild Child. Zbuntowana księżniczka”), Justin Timberlake („The Social Network”, „To tylko seks”, „Wyścig z czasem”), Kate Winslet („Lektor”, „Titanic”, „Marzyciel”, „Holiday”)

Czytany 186 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 13 listopad 2017 14:43

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv