cinema.pl Artykuły

piątek, 10 listopad 2017 11:33

Objazdowe Kino Visa

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Objazdowe Kino Visa rusza w listopadową trasę z największymi hitami tej jesieni. Na widzów czekają najnowsze premiery kinowe oraz wyjątkowa promocja. Miłośnicy filmów, którzy zapłacą kartą Visa, dostaną specjalną zniżkę – aż 50% na bilety normalne na wybrany seans.W miejscowościach, w których nie ma kin, Objazdowe Kino Visa stwarza niepowtarzalną okazję by zobaczyć najnowsze premiery filmowe na wielkim ekranie. Dodatkowo za bilety normalne na wszystkie seanse posiadacze kart Visa zapłacą o 50% mniej. To wspaniała wiadomość dla miłośników kina!

Objazdowe Kino Visa przygotowało w listopadzie repertuar pełen wielkich premier kinowych i jesiennych hitów. Już od 10 listopada będzie można obejrzeć najbardziej oczekiwaną świąteczną komedię romantyczną tej jesieni - „Listy do M. 3”. W świąteczny nastrój wprowadzą widzów ulubieńcy publiczności: Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Izabela Kuna, Magdalena Różczka, Wojciech Malajkat oraz Borys Szyc. Na wieczornych seansach wielbiciele science-fiction mogą obejrzeć „Blade Runner 2049”, czyli kontynuację kultowego filmu „Łowca Androidów” Ridleya Scotta.  To film, który trzeba zobaczyć na jak największym ekranie by poczuć prawdziwą magię kina i dać oczarować się spektakularnym kadrom oraz… Ryanowi Goslingowi w roli głównej. Na młodych widzów czeka komedia „Emotki. Film”, która przeniesie ich do gwarnego miasta Tekstopolis i odkryje przed nimi sekretny świat smartphone’ów. Na ekranie Kina Visa do obejrzenia również bijący rekordy frekwencji „Botoks” Patryka Vegi oraz „Twój Vincent”, prawdziwa uczta dla kinomanów - pierwsza pełnometrażowa animacja malarska, która zachwyca widzów na całym świecie.

To nie koniec atrakcji w Objazdowym Kinie Visa. Dodatkowo użytkownicy kart Visa mogą wejść do kina bez kolejki i zarezerwować miejsca w najlepszych rzędach usytuowanych na środku sali kinowej. Promocja zniżkowa obejmuje także zestawy przekąsek i napojów w barku kinowym.

„Cieszymy się, że dzięki Objazdowemu Kinu Visa mieszkańcy miejscowości, w których na co dzień nie ma kin, mogą obejrzeć najnowsze filmy na dużym ekranie. Kino Visa obsługuje płatności bezgotówkowe, a użycie karty Visa wiąże się z atrakcyjną promocją. Dzięki temu mamy również okazję edukować konsumentów, że płacenie kartami Visa jest szybkie, wygodne, bezpieczne i przynosi korzyści” – komentuje Adrian Kurowski, dyrektor Visa w Polsce.

Bilety dostępne są w kasach kina oraz w internetowej przedsprzedaży. Wszystkie szczegóły dotyczące repertuaru i promocji, aktualna lista odwiedzanych miejscowości i przedsprzedaż biletów on-line znajdują się na stronie: www.Kino.Visa.pl.


Objazdowe Kino Visa to od 2017 r. wspólny projekt firmy Outdoor Cinema i Visa, przygotowany z myślą o mieszkańcach miejscowości, w których nie ma kin. To największe w Polsce kino objazdowe, które odpowiada na prawdziwą potrzebę społeczną oferując dostęp do kina oraz premierowego repertuaru filmowego. Projekt został uznany za najlepiej zaprojektowaną usługę roku w konkursie Dobry Wzór 2013 oraz otrzymał wyróżnienie Laur Eksperta w 2015 roku. Tylko w tym roku Kino Visa odwiedzi ponad 100 miejscowości w Polsce. Na widzów, którzy zapłacą kartą Visa, czeka specjalna 50% zniżka na bilety i zestawy w barku kinowym. Więcej informacji o promocji, aktualna lista miejscowości i przedsprzedaż biletów on-line na www.Kino.Visa.pl

Na filmowe emocje zaprasza Visa.

Organizator: Outdoor Cinema
Partnerzy strategiczni: TVN i TVN Fabuła.
Patroni medialni: Filmweb, Wirtualna Polska, miesięcznik KINO. 
Partner barku kinowego: Coca-Cola.

Czytany 215 razy Ostatnio zmieniany piątek, 10 listopad 2017 11:46

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv