cinema.pl Artykuły

sobota, 21 wrzesień 2013 10:21

Turbo Ślimak

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Przepiękny, bajkowy świat, niezapomniane przeżycia oraz wielka walka o marzenia – takiego filmu familijnego dawno nie było. Już w najbliższy weekend – 21 i 22 września – Cinema City zaprasza na przedpremierowe pokazy najszybszego ślimaka na świecie! Daj się ponieść wielkiej przygodzie z „Turbo”!

 

mat.pras.Najnowsze dzieło wytwórni Dream Works zabierze widzów kin Cinema City w niezapomnianą, pełną magii podróż. Ta familijna opowieść o przyjaźni i marzeniach, wprawi w świetny nastrój nie tylko najmłodszych widzów. Poznaj najszybszego ślimaka na świecie i przenieś się do niezwykłej krainy, w której zdarzyć może się wszystko. Najbliższy weekend będzie należał do „Turbo”!

Premiera filmu zagości na ekranach kin 27 września, a już w najbliższy weekend, 21-22 września, Cinema City zaprasza na przedpremierowe pokazy! Film „Turbo” będzie można obejrzeć także w interaktywnej Sali Škoda 4DX™ w Cinema City Arkadia. Bilety do kupienia na stronie www.cinema-city.pl/4dx, www.cinema-city.pl, oraz w kasach kin.

Czytany 505 razy Ostatnio zmieniany sobota, 21 wrzesień 2013 10:28

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama