cinema.pl Artykuły

piątek, 03 listopad 2017 12:05

"Pewengo razu w listopadzie" przedpremierowo

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Multikino zaprasza na premierę „Pewnego razu w listopadzie” - inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami, poruszającą historię warszawskiej rodziny, rozgrywająca się w przeddzień potężnej demonstracji patriotycznej z okazji Święta Niepodległości. Pierwsze pokazy odbędą się już 3 listopada w wybranych kinach sieci Multikino.
Tym razem autor najlepszego debiutu reżyserskiego w Gdyni – „Zmruż oczy” z 2003 roku i docenionego przez publiczność Warszawskiego Festiwalu Filmowego – „Imagine”, do udziale w swoim filmie zaprosił niekwestionowaną gwiazdę polskiego kina – Agatę Kuleszę. Aktorce na ekranie towarzyszą Grzegorz Palkowski, a także Jacek Borusiński, Krzysztof Kiersznowski oraz Edward Hogg. Wykorzystany w „Pewnego razu w listopadzie” materiał dokumentalny został zrealizowany przez reżysera i operatorów, będących bezpośrednimi świadkami wydarzeń z Święta Niepodległości z dnia 11 listopada 2013 roku.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Czytany 178 razy Ostatnio zmieniany piątek, 03 listopad 2017 12:12

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv