cinema.pl Artykuły

czwartek, 19 październik 2017 23:24

Walka z siłami zła, czyli listopad w AXN

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

6 listopada telewizja AXN zabierze widzów w świat magii, czarów oraz nadprzyrodzonych mocy w 2. sezonie serialu Kroniki Shannary. Zaraz po nim autor bestsellerów, Richard Castle, oraz detektyw Kate Beckett, powrócą w 7. sezonie serialu Castle. 21 listopada policjant Nick Burckhardt stanie do ponownej walki z siłami zła w 4. sezonie serialu Grimm. Natomiast w każdą środę na widzów AXN czekają najnowsze odcinki serialu Ultraviolet z Martą Nieradkiewicz, Sebastianem Fabijańskim, Agatą Kuleszą i Bartłomiejem Topą.


Kroniki Shannary to produkcja fantasy, stworzona na podstawie cyklu 26 powieści Terry'ego Brooksa, które sprzedały się na przestrzeni kilkudziesięciu lat w setkach tysięcy egzemplarzy na całym świecie. Elficka księżniczka Amberle (Poppy Drayton) bierze udział w niebezpiecznym turnieju, który ma wyłonić Wybrańców, chroniących starożytne drzewo Ellcrys. W trakcie uroczystości zaprzysiężenia Amberle ma wizję, która przepowiada zniszczenie świata. Wkrótce magiczne drzewo zaczyna umierać, a każdy liść spadający z Ellcrys to uwolniony demon, dołączający do armii potężnego złego druida Dagdy Mora. Z księżniczką w misję ratowania świata rusza półelf Wil Ohmsford (Austin Butler) oraz Eretria (Ivana Baquero). W drugim sezonie serialu po zwycięstwie nad Dagda Morem, które było możliwe dzięki poświęceniu życia przez księżniczkę Amberle, Wil i Eretria prowadzą na pozór normalne życie w postapokaliptycznym San Francisco. Jednak siły ciemności nie dadzą na długo o sobie zapomnieć. Premiera 2. sezonu serialu Kroniki Shannary w poniedziałek 6 listopada o godz. 21:00. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o 21:00 w AXN.

Serial Castle to historia znanego nowojorskiego pisarza, Richarda Castle’a (Nathan Fillion), który cierpiąc na niemoc twórczą postanawia pomóc nowojorskiej policji w ujęciu mordercy, który naśladuje zabójstwa inspirowane jego powieściami kryminalnymi. Osobą prowadzącą śledztwo okazuje się nieprzejednana pani detektyw, Kate Beckett (Stana Katic), której Castle ma towarzyszyć w roli konsultanta. Po rozwiązaniu sprawy pisarz postanawia na stałe zawitać do życia zawodowego Kate i pomóc jej w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych spraw. W 7. sezonie serialu bohaterowie będą starali się wyjaśnić tajemnicze zniknięcie Castle’a. Premiera 7. sezonu serialu Castle w poniedziałek 6 listopada o godz. 22:00. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o 22:00 w AXN.

Grimm to serial o detektywie Nicku Burckhardt (David Giuntoli). Główny bohater wiedzie ułożone życie u boku swojej ukochanej, Juliette (Bitsie Tulloch), którą planuje poprosić o rękę. Jego świat wywraca się do góry nogami, gdy Nick zaczyna widzieć...potwory. Umierająca ciotka Marie (Kate Burton) wyjawia mu rodzinny sekret - członkowie ich rodu posiadają zdolność rozpoznawania bestii, które ukrywają się pod postaciami zwykłych ludzi. Rodzina od pokoleń ma za zadanie walczyć z nimi. Nick musi pogodzić swoje nowe umiejętności z pracą w policji oraz utrzymać wszystko w tajemnicy przed Juliette i swoim partnerem Hankiem (Russell Hornsby).  Jedyną osobą, na której może polegać w nowej sytuacji jest Monroe (Silas Weir Mitchell), który wprowadza go w tajemnice nadprzyrodzonego świata. W najnowszym sezonie serialu główny bohater będzie musiał się zmierzyć z utratą swoich mocy. Premiera 4. sezonu serialu Grimm we wtorek 21 listopada o godz. 23.00. Kolejne odcinki we wtorki o godz. 23:00.

Ultraviolet to serial kryminalny, w którym tajemnice i niewyjaśnione przez policję sprawy rozwiązuje tytułowa grupa Ultraviolet, działająca w sieci i wykorzystująca do tego siłę nowych technologii. Do grupy dołącza trzydziestoletnia Ola Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę, z czym nie zgadza się Ola. Decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Przez Internet poznaje grupę ludzi, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja i przyłącza się do nich. W serialu zobaczymy Martę Nieradkiewicz, Sebastiana Fabijańskigo, Agatę Kuleszę, Michała Żurawskiego, Marka Kalitę i Bartłomieja Topę. W najnowszych odcinkach serialu członkowie grupy Ultraviolet zajmą się sprawą tajemniczego wybuchu w biurze poselskim oraz rozwiązaniem zagadki tajemniczych zaginięć kobiet. Premiera nowych odcinków serialu Ultraviolet w każdą środę o 22:00 w AXN.

 O AXN
AXN to wielokrotnie nagradzane, najchętniej oglądane seriale, wyselekcjonowane filmy akcji i komedie oraz programy typu reality show. Kanał proponuje bardzo zróżnicowaną ofertę seriali przygodowych, kryminalnych, obyczajowych oraz sensacyjnych. Obecnie w AXN można zobaczyć takie hity jak: Ultraviolet, Absentia, A.P.B., Agenci NCIS, Castle, Zabójcze umysły: poza granicami i wiele innych. Kanał AXN dociera ze swoją ofertą do ponad 50 krajów w Azji, Ameryce Południowej, Europie i na Bliskim Wschodzie i jest jednym z ponad 40 tematycznych kanałów TV należących do koncernu Sony Pictures Television. W Polsce AXN istnieje od 2003 roku. Od lipca 2010 kanał dostępny jest także w wersji High Definition. Więcej informacji na temat AXN można znaleźć na stronie internetowej: www.axn.pl


O Sony Pictures Television
Należąca do koncernu Sony Pictures Entertainment (SPE) spółka Sony Pictures Television (SPT) jest wiodącą marką na światowym rynku telewizyjnym, która zajmuje się produkcją i międzynarodową dystrybucją produkcji kinowych oraz programów telewizyjnych. SPT jest właścicielem 18 firm producenckich i posiada biura w 31 krajach świata. W ofercie ma 150 kanałów w 178 państwach, docierając ze swoimi usługami do ponad 1,3 miliarda gospodarstw domowych. Więcej informacji na www.sonypicturestelevision.com

Czytany 246 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 19 październik 2017 23:28

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv