cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 16 październik 2017 16:28

Prawdziwy potwór żyje na lądzie - premiera brytyjskiego serialu Loch Ness już wkrótce na kanale 13 Ulica

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już 29 października o 21:00 kanał 13 Ulica wyemituje pierwszy odcinek nowej, trzymającej w napięciu produkcji Loch Ness. Piękny krajobraz, malownicze jezioro i małe szkockie miasteczko to sceneria, w której toczy się dochodzenie w sprawie tajemniczego morderstwa dokonanego na nauczycielu gry na pianinie. Kiedy okazuje się, że w okolicy grasuje seryjny morderca, detektyw Annie Redford będzie musiała po raz pierwszy w swojej karierze zmierzyć się z tak poważną sprawą.

  

Dziki krajobraz, oddalona od cywilizacji mała społeczność i malownicze jezioro, to sceneria  sześcioodcinkowego brytyjskiego serialu Loch Ness. W mieście położonym u brzegu jednego z najbardziej znanych jezior świata trwa dochodzenie w sprawie tajemniczego morderstwa dokonanego na nauczycielu gry na pianinie. Niall Swift zostaje znaleziony martwy, a z jego głowy ktoś wcześniej usunął mózg. Mieszkańcy są w szoku, gdy okazuje się, że w okolicy czai się seryjny morderca.  
   
Annie Redford (w tej roli Laura Fraser) rozpoczyna karierę jako policyjna detektyw i  po raz pierwszy w życiu próbuje wyjaśnić sprawę zabójstwa. Nie wie tylko, że śledztwo poważnie wpłynie na stabilność jej związku z Alanem (w tej roli Gray O’Brien) i relację z osiemnastoletnią córką Evie. Podejrzanych jest wielu, ofiar przybywa, i niewykluczone, że pierwsze śledztwo Annie będzie najtrudniejszą sprawą w jej karierze.

Za brytyjską produkcję odpowiada Stephen Brady (Fortitude, Vera, Milczący świadek) oraz dyrektor kreatywny ITV Studios i producent wykonawczy Tim Haines (Beowulf, Siły pierwotne, Sinbad), który o fabule serialu mówi: „Seryjni mordercy to prawdziwe potwory, które żerują pod powierzchnią pozornie normalnych i szczęśliwych społeczności. Nie ma lepszego miejsca na polowanie na takiego potwora niż owiane złą sławą Loch Ness, które od zawsze przyciąga poszukiwaczy przygód i prawdy”.

Oprócz Laury Fraser (Breaking Bad, Zaginiony) w serialu zobaczymy Siobhan Finneran (Happy Valley, Downton Abbey) i Johna Sessionsa (Boska Florence, Żelazna Dama, Legend).

Premiera serialu Loch Ness  już 29 października o godz. 21:00 na kanale 13 Ulica.


***

NBCUniversal International Networks to jedna z największych na świecie telewizyjnych sieci rozrywkowych, oferująca atrakcyjne kanały w ponad 176 krajach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Ameryki Łacińskiej oraz Azji. Portfolio składa się z kanałów: Universal Channel, Syfy, E! Entertainment Television, 13th Street, DIVA, Studio Universal, Telemundo, The Style Network i Golf Channel. Te wyjątkowe marki dostarczają pełen zakres oferty rozrywkowej do lokalnych odbiorców na całym świecie. Portfolio w Wielkiej Brytanii zawiera także kanał Movies 24. Dodatkowo NBCUniversal News Group, jedno z najbardziej wpływowych i poważanych portfolio telewizyjnych i internetowych programów informacyjnych, obsługuje na arenie międzynarodowej stacje CNBC i NBC News.

NBCUniversal International Networks jest oddziałem NBCUniversal, jednej z wiodących globalnych spółek medialno-rozrywkowych, zajmujących się rozwojem, produkcją oraz marketingiem rozrywkowych i informacyjnych kanałów telewizyjnych przeznaczonych dla odbiorców na całym świecie. Portfolio NBCUniversal składa się z kanałów informacyjnych oraz rozrywkowych, czołowego producenta filmów fabularnych, znaczących producentów telewizyjnych, wiodącej grupy kanałów telewizyjnych, światowej sławy tematycznych parków rozrywki i grupę internetowych firm. NBCUniversal jest filią Comcast Corporation.

Czytany 281 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 16 październik 2017 16:53

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv