cinema.pl Artykuły

wtorek, 10 październik 2017 15:58

Katarzyna Warnke w zmysłowej zapowiedzi "Ach śpij kochanie"

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

„Ach śpij kochanie” to oparty na faktach thriller o miłości, która prowadzi do zbrodni. W okolicach Krakowa dochodzi do serii zagadkowych morderstw.Podejrzenia padają na szanowanego obywatela, Władysława Mazurkiewicza (Andrzej Chyra).  W rolę jego byłej żony Heleny wciela się Katarzyna Warnke.

„Kocham styl dawnych gwiazd filmowych, takich jak Greta Garbo czy Marlena Dietrich. One bardzo precyzyjnie budowały swój wizerunek w świadomości widzów. Skupiłam się na biżuterii, charakteryzacji, włosach, kostiumie itd. Wiedziałam, że to pomoże mi zbudować tajemnicę, ale także uwieść widza, trochę tak jak Helena uwodzi Mazurkiewicza” wyznaje aktorka. 

Byłe małżeństwo pozostaje ze sobą w bliskiej relacji. Helena lubi korzystać z pieniędzy byłego męża, mimo że (być może) jest świadoma licznych zbrodni, których się dopuścił. Wie jak wzbudzić

pożądanie, zazdrość, czasem nawet współczucie, co tu dużo mówić – do perfekcji opanowała sztukę obchodzenia się z mężczyznami. To kobieta fatalna, niosąca w sobie niejedną tajemnicę.

Katarzyna Warnke w pierwszy raz publikowanej zapowiedzi osobiście zaprasza na film:A tak na film zapraszał Piękny Władek: 
„Ach śpij kochanie” w kinach już 20 października

Zachęcamy do publikacji najnowszego plakatu:

Reżyseria: Krzysztof Lang

Obsada:

•       Andrzej Chyra
•       Tomasz Schuchardt
•       Bogusław Linda
•       Andrzej Grabowski
•       Karolina Gruszka
•       Katarzyna Warnke
•       Arkadiusz Jakubik
•       Katarzyna Figura
•       Izabela Kuna
•       Jerzy Trela
•       Ireneusz Czop

Gatunek:  thriller

Produkcja: Polska 2017

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Plejada gwiazd polskiego kina w osnutym na faktach thrillerze o miłości, która prowadzi do zbrodni.

Od kilku lat w Krakowie i okolicach znikają ludzie. W sumie 67 osób. Młody śledczy Karski, wbrew swoim przełożonym, stawia hipotezę o seryjnym mordercy. Wkrótce w kręgu podejrzanych pozostaje tylko jeden człowiek: Władysław Mazurkiewicz zwany Pięknym Władkiem. To król życia, zamożny kobieciarz, szanowany obywatel, ale także człowiek o zaskakujących powiązaniach, hipnotycznym uroku i niejasnej przeszłości. Karski w trakcie śledztwa zaczyna napotykać na coraz większe trudności. Znikają dowody i akta spraw. Ludzie, którym ufał odwracają się przeciw niemu, a między nim i podejrzanym tworzy się nietypowa relacja… A w tle całej sprawy jak duch pojawia się tajemnicza piękna kobieta.


Czytany 206 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 10 październik 2017 16:04

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv