cinema.pl Artykuły

środa, 13 wrzesień 2017 13:15

Październikow premiery na DVD i Blu-Ray

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Polecamy październikowe premiery DVD i Blu-Ray. Wśród nich „GWIAZDY” w reżyserii Jana Kidawy-Błońskiego, twórcy obsypanych nagrodami filmów „Skazany na bluesa” i „Różyczka”. Kanwą historii są losy znakomitego śląskiego piłkarza Jana Banasia – gwiazdy Polonii Bytom, Górnika Zabrze i Polskiej Reprezentacji ery Kazimierza Górskiego. W rolę Banasia wcielił się Mateusz Kościukiewicz, któremu partneruje Sebastian Fabijański.„SAMA PRZECIW WSZYSTKIM” to pełny napięcia thriller, przywodzący na myśl „House of Cards”, wyreżyserowany przez John Maddena – twórcę „Hotelu Marigold” i obsypanego Oscarami obrazu „Zakochany Szekspir”. Poza dwukrotnie nominowaną do Oscara Jessicą Chastain obsadę filmu tworzą, m.in.: Mark Strong („Sherlock Holmes”), Michael Stulbarg („Nowy początek”) oraz wybitny aktor drugoplanowy – John Lithgow („Świat według Garpa”, „Czułe słówka”).

„THE CIRCLE. KRĄG” to porywający thriller na podstawie światowego bestsellera Dave'a Eggersa, określanego przez „The New York Times” mianem książki proroczej. W ekranizacji powieści uderzającej w globalne potęgi internetowe pokroju Google’a i Apple’a, występują – dwukrotny zdobywca Oscara – Tom Hanks oraz młode gwiazdy „Harry’ego Pottera” i „Gwiezdnych Wojen” – Emma Watson i John Boyega.

Niezniszczalny heros kina akcji – Bruce Willis, wchodzi w buty „Johna Wicka”, w napakowanej akcją komedii sensacyjnej o twardzielu, któremu porwano… psa. „JAK DOGRYŹĆ MAFII”, to wybuchowy koktajl przyrządzony z najlepszych składników „Uprowadzonej”, „Bez litości” i „Pulp Fiction”.

 
GWIAZDY

PREMIERA DVD/Blu-Ray – 19 października 2017

„Gwiazdy” to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o pasji, miłości i rywalizacji. Urzekająca klimatem, zabawna, ale i nostalgiczna, podróż do świata młodzieńczych marzeń, wyznaczających cel i kierunek życia bohaterów. Całość okraszona fantastycznym śląskim temperamentem i przywołująca wielkie chwile polskiego futbolu. „Gwiazdy” to opowieść o wielkiej i niespełnionej miłości trójki młodych ludzi, rozdartych między swymi namiętnościami, pragnieniami i ambicjami.

 

THE CIRCLE. KRĄG

PREMIERA DVD – 19 października 2017

„The Circle. Krąg” to widowiskowy thriller pokazujący szokującą wizję bardzo bliskiej przyszłości. Na wielki ekran przeniesiona została szokująca wizja świata kontrolowanego za pośrednictwem internetu i mediów społecznościowych, w którym słowo „prywatność” przestaje istnieć, a dogłębna inwigilacja staje się codziennością.

 

SAMA PRZECIW WSZYSTKIM

PREMIERA DVD – 19 października 2017

Jessica Chastain w popisowej, nominowanej do Złotego Globu roli – lobbystki, ryzykującej życie i karierę w walce o zaostrzenie przepisów dotyczących posiadania broni palnej w USA.

Jest najlepiej opłacaną i najskuteczniejszą lobbystką w Waszyngtonie. W świecie wielkiej polityki i brudnych pieniędzy, gdzie korupcja i szantaż są na porządku dziennym, nie ma sobie równych i zawsze pozostaje o krok przed konkurencją.

 

JAK DOGRYŹĆ MAFII

PREMIERA DVD – 19 października 2017

Życie Steve’a Forda, prywatnego detektywa z Los Angeles, staje na głowie, gdy jego ukochany pies Buddy zostaje… porwany przez gangsterów. Chcąc odzyskać pupila, Ford przystaje na warunki mafii i podejmuje się misji odzyskania skradzionej walizki pełnej narkotyków. Aby ocalić najlepszego przyjaciela człowieka, sam będzie musiał stać się prawdziwym… kumplem na zabój! W doborowej obsadzie, obok Willisa, występują m.in.: John Goodman („Big Lebowski”), Jason Momoa (legendarny Khal Drogo z serialu „Gra o tron”) oraz Famke Janssen (cykl „Uprowadzona”).

 

Czytany 104 razy Ostatnio zmieniany środa, 13 wrzesień 2017 13:17

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv