cinema.pl Artykuły

wtorek, 12 wrzesień 2017 20:35

Małgorzata Foremniak jako czarny charakter

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Małgorzata Foremniak w ostatnich latach nie rozpieszczała swoich fanów. Dawno nie grała w serialu i obecnie jest bardziej znana jako jurorka. Ale karta się właśnie odwróciła i aktorka w końcu zagra w serialu. Foremniak znalazła się w obsadzie nowej produkcji telewizji Polsat - „W rytmie serca”.Producenci powierzyli jej rolę czarnego charakteru! Zagra bezwzględną bizneswoman Olgę Krajno, która – żeby zdobyć to, czego pragnie – potrafi zniszczyć życie każdemu, kto stanie na jej drodze. Jesteście ciekawi jak Małgorzata Foremniak wypadnie jako czarny charakter? Oglądajcie dwa premierowe odcinki już w najbliższą niedzielę, 10 września od g. 20:00.

Olga Krajno to pozbawiona skrupułów bizneswoman. Przed laty była kochanką Edwarda Wilczyńskiego – ojca dr Adama Żmudy (Mateusz Damięcki). A teraz chce kupić mieszkanie, które Adam odziedziczył po ojcu – i nie przyjmuje odmowy.

– Moja bohaterka to bizneswoman zajmująca się sztuką i podróżuje po świecie, ale jednak wszystkie jej drogi prowadzą do Kazimierza Dolnego. Jest to dla niej bardzo ważne miejsce ze względu na przeszłość z nim związaną. To wszystko miało wpływ na to kim jest i co robi. – wyjaśnia Małgorzata Foremniak 

Czytany 104 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 12 wrzesień 2017 20:40

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv