cinema.pl Artykuły

piątek, 11 sierpień 2017 14:13

FOX Comedy jesienią

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Jesień na FOX Comedy rozpocznie się iście rozrywkowo. Dla wszystkich fanów Simpsonów stacja przygotowała MEGA niespodziankę! 24-godzinny megamaraton z najbardziej zakręconą, animowaną rodzinką w telewizji, który rozpocznie się w sobotę 23 września o 5 nad ranem. W trakcie maratonu widzowie będą mogli obejrzeć aż 54 odcinki serialu w tym 4 premierowe 28. sezonu produkcji, wśród których znajdzie się jubileuszowy 600-tny!We wrześniu widzowie zobaczą także 5 sezon Świata według Mindy, 7 i 8 sezon Jak poznałem waszą matkę, a także komedie: Wielki biały ninja, Gliniarze i Robbersonowie, Dwa miliony dolarów napiwku oraz Supersamiec.
PREMIERY WE WRZEŚNIU NA FOX COMEDY

11 sierpnia 2017
Simpsonowie, sezon 28
(22 odcinki po 30 minut)

PREMIERA: SOBOTA 23 WRZEŚNIA OD GODZ. 22:00 (4 ODCINKI)
Emisja: soboty od godz. 22:00 (po 4 odcinki)
Jesień na FOX Comedy rozpocznie się iście rozrywkowo. Dla wszystkich fanów Simpsonów stacja przygotowała MEGA niespodziankę! 24-godzinny megamaraton z najbardziej zakręconą, animowaną rodzinką w telewizji, który rozpocznie się w sobotę 23 września o 5 nad ranem. W trakcie maratonu widzowie będą mogli obejrzeć aż 54 odcinki serialu w tym 4 premierowe 28. sezonu produkcji, wśród których znajdzie się jubileuszowy 600-tny!
Już w pierwszym odcinku zaczną dziać się dziwne rzeczy. W trakcie spaceru po Springfield Simpsonowie orientują się, że zniknął pomnik Lard Lada reklamujący sklep z pączkami. W mieście wybucha panika, która prowadzi do poważnych zamieszek. W następstwie tych wydarzeń właściciele sklepu postanawiają postawić nowy pomnik, który tym razem wykonany jest z chromu. Nie przewidzieli jednak, że odbijające się od niego promienie słońca mogą spowodować pożar całego Springfield!
W serialu jak zwykle nie zabraknie gościnnych występów gwiazd. Już w pierwszym odcinku wystąpi Amy Shumer (Wykolejona), która użyczy swojego głosu postaci Pani Burns. W kolejnych pojawią się także popularni raperzy Snoop Dogg i Common, a także Sarah Silverman.
28. sezon Simpsonów zadebiutuje na FOX Comedy w sobotę 23 wrzesnia o godz. 22:00! 24- godzinny megamaraton z Simpsonami rozpocznie się w sobotę 23 września o godz. 5:00 nad ranem.

Świat według Mindy, sezon 5
The Mindy Project, season 5
(14 odcinków po 30 minut)
© 2016 Open 4 Business Productions LLC. ALL RIGHTS RESERVED.

© 2016 Open 4 Business Productions LLC. ALL RIGHTS RESERVED.
PREMIERA: NIEDZIELA 17 WRZEŚNIA O GODZ. 22:30 (3 ODCINKI)
Emisja: niedziele od godz. 22:30 (3 odcinki)
Na ekrany telewizorów powróci także zwariowana dr Mindy Lahiri (Mindy Kaling), której życie chyba nigdy nie było tak skomplikowane jak teraz. Bohaterka wpada w miłosny trójkąt pomiędzy partnerem biznesowym Jodym (Jarred Dillahunt), który w dowód miłości kupuje  jej apartament, a ojcem jej dziecka Dannym (Chris Messina). To jednak nie koniec problemów!
Co jeszcze spotka Mindy w tym sezonie? Czy uda jej się wybrać tego jedynego? Premierowe odcinki 5. sezonu Świata według Mindy będzie można oglądać na FOX Comedy od niedzieli 17 września od godz. 22:30!
Jak poznałem waszą matkę, sezon 7 i 8
How I Met Your Mother, season 7 & 8
(24 odcinków po 30 minut)
© 2011-2012 Twentieth Century Fox Film Corporation.  All rights reserved.

© 2011-2012 Twentieth Century Fox Film Corporation.  All rights reserved.
PREMIERA 7 SEZONU: PIĄTEK 8 WRZEŚNIA OD GODZ. 18:30 (3 ODCINKI)
PREMIERA 8 SEZONU: ŚRODA 20 WRZEŚNIA OD GODZ. 18:30 (3 ODCINKI)
Kolejne sezony popularnego serialu śledzącego przygody architekta Teda Mosby’ego (Josh Radnor), oraz jego przyjaciół: pary z wieloletnim stażem Marshalla (Jason Segel) i Lily (Alyson Hannigan), ekscentrycznego i wszystkowiedzącego podrywacza Barneya (Neil Patrick Harris) oraz reporterki  Robin (Cobie Smulders).
FILMOWE LATO NA FOX COMEDY
Wielki biały ninja
Beverly Hills Ninja
© 1997 TriStar Pictures, Inc. All Rights Reserved.

© 1997 TriStar Pictures, Inc. All Rights Reserved.
PREMIERA: NIEDZIELA 3 WRZEŚNIA O GODZ. 13:00
Z oceanicznego liniowca wypada za burtę dziecko, które zostaje znalezione przez japońskich wojowników ninja. Dostaje on imię Haru (Chris Farley, Stożkogłowi) i przez kolejne lata uczy się wschodnich sztuk walki. Jest jednak pewien kłopot, bo chłopak wyrasta na pulchnego i dość niezdarnego młodzieńca. Przez przypadek poznaje piękną Alison (Nicollette Sheridan, Szklanką po łapkach), która prosi go o ochronę przed jej natrętnym chłopakiem. Niestety wiąże się to z wyjazdem do Los Angeles. Haru opuszcza więc klan wojowników ninja. Jednak w ślad za nim rusza Gobei (Robin Shou, Mortal Kombat), aby go obserwować i chronić.
Gliniarze i Robbersonowie
Cops and Robbersons
© 1994 TriStar Pictures, Inc. All Rights Reserved.

© 1994 TriStar Pictures, Inc. All Rights Reserved.
PREMIERA: NIEDZIELA 3 WRZEŚNIA O GODZ. 15:10
Norman Robberson (Chavy Chase, W krzywym zwierciadle: Wakacje) to typowy Amerykanin, ale za to z nietypowym marzeniem: chciałby zostać detektywem. Jego marzenie zaczyna się spełniać, kiedy w jego domu pojawia się dwóch policjantów, którzy informują go, że muszą z nim zamieszkać, aby obserwować nowego sąsiada, który okazuje się znanym przestępcą. Norman postanawia się wykazać i pomóc policji. Jednak zamiast tego, tylko utrudnia im zadanie.
Dwa miliony dolarów napiwku
It Could Happen To You
© 1994 TriStar Pictures, Inc. All Rights Reserved

© 1994 TriStar Pictures, Inc. All Rights Reserved
PREMIERA: SOBOTA 9 WRZEŚNIA O GODZ. 12:25
Nowojorski policjant Charlie Lang (Nicolas Cage, Pan życia i śmierci) wstępuje do baru na filiżankę kawy. Podczas płacenia za rachunek okazuje się, że zabrakło mu pieniędzy na napiwek dla kelnerki Yvonne (Bridget Fonda, Jackie Brown). Charlie wpada na pomysł, że zamiast napiwku wręczy jej kupiony przed chwilą los na loterię. Spotykając się z odmową obiecuje, że odda jej połowę wygranej. Szybko okazuje się, że bohater będzie musiał spełnić swoją obietnicę, bo właśnie wygrał 4 miliony dolarów.
Supersamiec
Superbad
© 2007 CPII. All Rights Reserved

© 2007 CPII. All Rights Reserved
PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 11 WRZEŚNIA O GODZ. 22:00
Dwaj nierozłączni przyjaciele Evan (Michael Cera, To już jest koniec) i Seth (Jonah Hill, Wilk z Wall Street) kończą liceum i szukają sposobu, aby dostać się na jakąś imprezę. Niespodziewanie dostają zaproszenie od Jules (Emma Stone, La La Land), koleżanki z klasy, w której podkochuje się w tajemnicy Seth. Jednak najpierw dostają misje zdobycia alkoholu. Aby wszystko się udało zwracają się o pomoc do Fogella (Christopher Mintz-Plasse, Kick-Ass), który załatwił sobie fałszywy dowód osobisty. W filmie występują również Seth Rogen (Wywiad ze słońcem narodu) jako oficer Michaels oraz Bill Hader (Boski chillout) w roli oficera Slatera.

Czytany 212 razy Ostatnio zmieniany piątek, 11 sierpień 2017 14:17

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv