cinema.pl Artykuły

czwartek, 10 sierpień 2017 00:05

SERIAL KRYMINALNY "REWIR" W TV PULS!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Zagmatwane zagadki kryminalne i dwie ekipy najlepszych śledczych z wrocławskiego Wydziału Prewencji. TV Puls zaprasza na trzymający w napięciu serial „Rewir”. Premiera odcinka codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 16:40, począwszy od 3 sierpnia.


Po raz pierwszy w telewizji ogólnodostępnej tylko w TV Puls!

Bohaterami serialu „Rewir” są policjanci z Komendy Miejskiej we Wrocławiu, z Wydziału Prewencji. To właśnie oni jako pierwsi przybywają na miejsca zdarzeń. Sąsiedzkie spory, drobne kradzieże, rozboje czy oszustwa są codziennością wrocławskich funkcjonariuszy, którzy nie dadzą się zwieść nawet najsprytniejszemu przestępcy. Nieoczekiwane zwroty akcji i piętrzące się tropy – to wyzwania, z którymi zmagają się bohaterowie. Każdy z 20 odcinków dotyczy innej historii opowiadanej z punktu widzenia dwóch policyjnych załóg. Widz zostaje wciągnięty w pasjonujące śledztwo i wraz z funkcjonariuszami stara się odgadnąć, kto jest podejrzanym.
Emocji dodaje fakt, że wszystkie historie przedstawione w serialu wzorowane są na prawdziwych wydarzeniach, odnotowanych w kronikach policyjnych Wrocławia.

„Rewir” w TV Puls:
Emisje: poniedziałki-piątki, od 3 sierpnia, godz. 16:40

Czytany 341 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 10 sierpień 2017 00:07

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv