cinema.pl Artykuły

wtorek, 08 sierpień 2017 21:34

Tysiące zgłoszeń, dwa castingi i mnóstwo wspaniałych kobiet!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Tysiące zgłoszeń, dwa castingi i mnóstwo wspaniałych kobiet! Mamy nowy zwiastun programu "#Supermodelka Plus Size"Już od września na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje show, jakiego jeszcze w Polsce nie było. Czas na program "#Supermodelka Plus Size", który zmieni stereotypy dotyczące kobiecego piękna. Zobaczie nowy zwiastun!

Tysiące zgłoszeń, dwa castingi, mnóstwo wspaniałych kobiet i wygrana, o której wszystkie marzą. W każdym odcinku inne zadania, spotkania z ekspertami i przezwyciężanie własnych słabości. Wszystko po to, by spełnić wysokie wymagania jury w składzie: Ewa Minge, Emil Biliński, Ewa Zakrzewska i Rafał Maślak.

Na razie trudno ocenić, komu przypadnie zwycięstwo w programie, jurorzy wiedzą jednak dokładnie, kogo szukają. - Supermodelka plus size powinna mieć minimum rozmiar 42., określone proporcje, najchętniej klepsydrę - zdradza projektantka mody Ewa Minge.
- Supermodelka plus size musi mieć zadbane ciało, charakter, który się liczy i osobowość - dodaje znakomity fotograf Emil Biliński.
A Kogo szuka najsłynniejsza polska modelka plus size Ewa Zakrzewska?
- Modelka, której szukam jest przede wszystkim pewna siebie i odważna. Tu nie ma miejsca na kompleksy! - Wśród nich jest ta jedna jedyna, której życie całkowicie się odmieni - dopełnia model i bloger Rafał Maślak.

Podczas castingów do show "#Supermodelka Plus Size" poszukiwana była twarz i sylwetka przyszłości – pełna siły, wdzięku, stylu i krągłości. Podstawowym kryterium jest rozmiar 42. lub większy, przy wzroście co najmniej 170 cm oraz w przedziale wiekowym: 18-28 lat. Udział w programie chciało wziąć przeszło tysiąc dziewczyn. Tylko 52 z nich dostało zaproszenie na castingi. Z tej grupy jury wyłoni 15 kandydatek, które mają szansę w programie pokazać swoje największe atuty i da im szansę na międzynarodową karierę.

Co skłoniło te dziewczyny do wzięcia udziału w programie? Na co liczą? Jakie mają marzenia? Z czym się zmagają? Na te i inne pytania odpowiedź poznamy już wkrótce! "#Supermodelka Plus Size" zadebiutuje na antenie Telewizji Polsat we wrześniu.

Czytany 365 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 08 sierpień 2017 21:44

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież