cinema.pl Artykuły

piątek, 14 lipiec 2017 14:05

Film o kotach, który podbił świat!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

„KEDI – sekretne życie kotów” to fenomenalny dokument o życiu stambulskich kotów, który podbił już serca publiczności na całym świecie. Zobaczcie zwiastun tego niezwykłego filmu!


Świat oszalał na punkcie kotów. A na punkcie dokumentu „KEDI – sekretne życie kotów” oszaleli krytycy. Film zebrał aż 98% pozytywnych recenzji w popularnym serwisie Rotten Tomatoes i stał się prawdziwym przebojem amerykańskich kin, będąc trzecim najlepiej zarabiającym nieanglojęzycznym dokumentem wszech czasów! Czy filmowa opowieść o stambulskich kotach podbije również polskie kina? Wszystko na to wskazuje, sale podczas pokazów przedpremierowych pękają w szwach, a oficjalna premiera dopiero 28 lipca!

Stambuł to miasto z niezwykłą, sięgającą tysięcy lat historią i zarazem jedyne w swoim rodzaju najprawdziwsze kocie imperium. Koty, mając w nim swoje wyjątkowe, zaszczytne miejsce, są nieodłączną częścią lokalnej społeczności. Żyją na styku dwóch światów – dzikiego i cywilizowanego: nie mają swoich właścicieli, ale każdego dnia towarzyszą mieszkańcom w chwilach smutku i radości.

Bywają drapieżne, uparte, zdeterminowane, ale też wdzięczne, radosne i wierne. A tak naprawdę są najważniejszymi mieszkańcami Stambułu – ukrytym skarbem miasta, niestrudzonymi towarzyszami i nieoczywistym lustrem, w którym każdy może się przejrzeć. Wystarczy spojrzeć na świat z ich perspektywy.

Spryciara, Przylepa, Sułtan, Flirciarz, Bestia, Szajba i Cwaniak to wyjątkowe indywidualności, które są naszymi przewodnikami po Stambule. Oglądamy z bliska ich codzienne przygody i spotkania z mieszkańcami. Niezależne i wolne zaglądają do sklepów, kawiarni i mieszkań. Nikt nie potrafi oprzeć się ich urokowi, a Stambuł byłby bez nich zupełnie innym miastem. Poznajcie ich sekretne życie!

„KEDI – sekretne życie kotów” od 28 lipca w kinach! Informacje o pokazach przedpremierowych na: www.kedi.pl


 

Czytany 248 razy Ostatnio zmieniany piątek, 14 lipiec 2017 14:07

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv