cinema.pl Artykuły

środa, 12 lipiec 2017 13:51

Kino Atlantic nie zwlania tempa

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Lipiec, środek wakacji, ale Kino Atlantic nie zwalnia tempa. Kolejne przedpremierowe pokazy, na które serdecznie zapraszamy :)

 

Pokaz przedpremierowy filmu „Paryż może poczekać” 14 oraz 16 lipca, Kino Atlantic. Tydzień przed premierą!
 
Piękna, zabawna i wzruszająca opowieść o odkrywaniu życia na nowo. Pełna doskonałego jedzenia i wina, niesamowita podróż, która  pozwoli chłonąć magiczne zakątki Francji wszystkimi zmysłami. „Paryż może poczekać” jest debiutem fabularnym Eleanor Coppoli – żony słynnego hollywoodzkiego reżysera Francisa Forda Coppoli („Ojciec chrzestny”, „Czas Apokalipsy”, „Dracula”). W rolach głównych nominowani do Oscara: Diane Lane oraz Alec Baldwin. Za produkcję odpowiada m.in. Fred Roos, który ma na swoim koncie pracę przy filmach: „Między słowami”, „Mów mi Vincent” i „Bling Ring”.

Życie Anne (Diane Lane) powinno być spełnieniem marzeń. Kobieta jest bowiem żoną bogatego hollywoodzkiego producenta – Michaela (Alec Baldwin) i towarzyszy mu w podróżach po całym świecie. Anne żyje jednak w cieniu zapracowanego i nieobecnego męża, a żar namiętności w ich małżeństwie wypalił się już dawno. Pewnego dnia bliski współpracownik Michaela – beztroski Francuz o imieniu Jacques (Arnaud Viard), proponuje jej podróż samochodem z odbywającego się w Cannes festiwalu filmowego do Paryża. Zaplanowana na siedem godzin podróż, zamienia się w dwudniową przygodę pełną najlepszego jedzenia, doskonałego wina, zapierających dech widoków, nieoczekiwanego humoru oraz… szczypty romansu.

Bilety dostępne w kasie kina i na www.kinoatlantic.plPokaz przedpremierowy filmu "Wojna o Planetę Małp" 15 lipca. Dwa tygodnie przed premierą
 
Cezar i jego małpy uwikłane zostają w zbrojny konflikt z armią ludzi, na czele której stoi bezwzględny Pułkownik. Małpy ponoszą straszliwe straty, podczas gdy Cezar zmaga się z mrocznymi instynktami i wyrusza w drogę, by pomścić swych pobratymców. Gdy Cezar i Pułkownik stają twarzą w twarz, dochodzi do spektakularnej bitwy, w której stawką jest przyszłość obu gatunków i całej naszej planety.


Pokaz przedpremierowy filmu „Dunkierka” 20 lipca, Kino Atlantic

Zobacz film jako pierwszy!
 
Dramat Wojenny Dunkierka rozpoczyna się sceną, w której wroga armia otacza setki tysięcy Brytyjczyków i aliantów. Uwięzieni na plaży między morzem a siłami przeciwnika muszą stawić czoła niemożliwemu.

Christopher Nolan opowiada historię Operacji Dynamo, czyli wielkiej ewakuacji brytyjskiego korpusu ekspedycyjnego oraz części wojsk francuskich i belgijskich z Dunkierki. Miało to miejsce na przełomie maja i czerwca 1940 roku. Wojska były otoczone przez niemieckie oddziały.

Bilety dostępne w kasie kina i na www.kinoatlantic.pl

Sobota 15.07 Wojna o planetę małp 18:00

Piątek 14.07 18:50 oraz niedziela 16.07 Paryż może poczekać 18:40

Czwartek 20.07 Dunkierka 18:20

Czytany 225 razy Ostatnio zmieniany środa, 12 lipiec 2017 14:40

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv