cinema.pl Artykuły

czwartek, 22 czerwiec 2017 21:50

Wakacje w Kinie Praha

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Przez całe wakacje, od poniedziałku do piątku, od godz. 10.00 odbywać się będą poranne projekcje bajek połączone z różnorodnymi warsztatami.

 

W programie m.in.: "Mali konstruktorzy i niesamowity świat robotów!" - budowa robotów z klocków Lego Mindstorms EV3 lub RoboKids, "Trening kreatywności", "Wygraj z głową! Psychologia sportu dla dzieci", "Czar PRL - dzieciństwo minionej epoki", "Kolorowa Przygoda w Cyrku Mimello", "Twórczy umysł - warsztaty efektywnej nauki", "Być Jak Kung Fu Panda" - judo, karate, krav maga, Animacje dla dzieci, Warsztaty plastyczne, "Taneczna podróż do Egiptu", "Barwy muzyki", "Magiczne mówienie rękoma", "Misiowe Poranki", "Nakręceni - zabawy z filmem i fotografią", a także "Bezpieczne Wakacje z Borsukiem i Kapitanem Wyderką".

Filmy do wyboru: „Auta 3”, „Gang Wiewióra 2”, „Mała wielka stopa”, „Zielona szkoła”, „Gru, Dru i Minionki”, „O czym szumi las”, „Rock Dog”, „Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film”, „Miś Bamse w lesie złodziei”, „Niedoparki”.

strona www:
http://www.kinopraha.pl/wydarzenie/5-edycja-wakacji-kinie-praha

----------- 3.07 - 31.08 // "4. Praskie Lato Filmowe" // Projekcje filmów za jedyne 10 zł!

Spędzasz lato w mieście i zastanawiasz się, co zrobić z wolnym czasem? Znudziły Ci się dotychczasowe rozrywki? Nie przejmuj się! W tym roku rusza 4. edycja Praskiego Lata Filmowego, podczas którego będziesz miał okazję raz jeszcze zobaczyć kinowe hity ostatnich miesięcy! W programie rodzimy produkcje i filmy iskrzące od świetnych kreacji aktorskich, a wszystko to w bardzo atrakcyjnej cenie.

Wakacyjny przegląd filmowy zaczynamy już 3. lipca!

Czytany 283 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 22 czerwiec 2017 21:54

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Orgy