cinema.pl Artykuły

środa, 17 maj 2017 14:29

Ojcostwo jest na topie

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Omar Sy w swoim najnowszym filmie Jutro będziemy szczęśliwi udowadnia, że ojcostwo to równie ważne zadanie jak macierzyństwo.Szczególnie wtedy, gdy obowiązki rodzica sprawuje się samemu. Samuel udowadnia, że bycie tatą na pełen etat to zadanie równie ekscytujące jak bycie kaskaderem.

Nawet największe gwiazdy po przekroczeniu progu swoich domów zmieniają się najczulszych ojców i zrobią wszystko, aby uszczęśliwić swoje pociechy.

 
JUTRO BĘDZIEMY SZCZĘŚLIWI (Demain tout commence)

Premiera: 19 maja

 

REŻYSERIA: Hugo Gelin

 

OBSADA:

•         Omar Sy („Nietykalni”, „Samba”, „Jurrasic World”,  „Ugotowany”, „Inferno”)

•         Clemence Poesy („Harry Potter i Czara Ognia”, „127 godzin”, „Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj”)

•         Gloria Colston – po raz pierwszy na ekranie

 

GATUNEK: komediodramat

PRODUKCJA: Francja 2016

 

Materiały prasowe znajdują się na www.monolith.pl.

Wystarczy wejść na stronę: http://www.monolith.pl/rejestracja/ zarejestrować się, a po zatwierdzeniu przez administratora zalogować się http://www.monolith.pl/logowanie/. Żeby pobrać materiały do filmu, to po zalogowaniu trzeba wejść w zakładkę do danego filmu: np. JUTRO BĘDZIEMY SZCZĘŚLIWI http://monolith.pl/filmy/2016/jutro-bedziemy-szczesliwi/ i tam, pod galerią zdjęć, będzie ikonka z paczką materiałów do pobrania.

 

Samuel bardzo lubi swoje beztroskie życie na Francuskiej Riwierze. Znakomicie odnajduje się w towarzystwie pięknych turystek i ani myśli o ustatkowaniu się. Los ma wobec niego jednak zupełnie inne plany. Pewnego dnia na plaży zjawia się Kristin – jedna z jego przelotnych przyjaciółek i wręcza mu bardzo szczególny prezent. „To twoja córka” – mówi i znika. Od tej chwili Samuel staje się pełnoetatowym samot­nym tatą maleńkiej Glorii. O dzieciach nie ma pojęcia, bardzo dobrze wie tylko skąd się biorą. Z biegiem czasu jednak okazuje się kochają­cym, choć niekonwencjonalnym tatą, który nie wyobraża sobie życia bez ukochanej córeczki. Jednak gdy Gloria ma 8 lat, na horyzoncie niespodziewanie pojawia się Kristin, która postanawia odzyskać dziecko, a to oznacza, że szczęśliwy świat znów stanie na głowie…


Czytany 241 razy

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv