cinema.pl Artykuły

środa, 17 maj 2017 09:15

Pod ciśnieniem życie się komplikuje

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

"Młodzi, bezczelnie zdolni!" - tak mówi się o zespole Young Stadium Club. Podobnym mianem niewątpliwie określić można niezwykle odważnych bohaterów animacji „DUDI: CAŁA NAPRZÓD”.Chłopaków z YSC i DUDIEGO wraz ze swoją uroczą ferajną łączy jednak coś więcej – zarówno jedni jak i drudzy mają dziś swój wielki dzień.

Od dziś w sprzedaży najnowszy album zespołu zatytułowany „Everything Everyone Everywhere”, a DUDI już od dziś na ekranach kin w całej Polsce.

Making of piosenki Young Stadium Club, powstałej specjalnie na potrzeby filmu:

https://youtu.be/PUMwWxW6MVc

Słówko o zespole Young Stadium Club :

W skład zespołu wchodzą cztery osoby: Dominik, Janek, Krzysiek oraz Filip Zespół odpowiedzialny jest zarówno za warstwę tekstową, muzyczną jak i produkcyjną w swoich utworach. Swój początek datują na maj 2013 roku i mimo krótkiego stażu, grupa już zdążyła zdobyć duże uznanie zarówno wśród fanów, jak również mediów polskich i zagranicznych.

Niezwykle pochlebne recenzje ich twórczości pojawiły się już wśród dziennikarzy z Anglii, Włoch, Hiszpanii, a nawet USA. Zapytani o inspiracje bez wahania wymieniają największe gwiazdy indie rocka: Bombay Bicycle Club, Two Door Cinema Club, Foster the People czy Foals. Choć wszystkie te wpływy można usłyszeć w twórczości Young Stadium Club, zespołowi udaje się zachować swój własny, oryginalny styl, który w połączeniu z wyjątkowym wokalem i profesjonalizmem grupy, tworzy unikalną i dotąd niespotykaną na polskiej scenie muzykę, która bez wątpienia ma wszelkie predyspozycje do konkurowania z zagranicznymi gigantami tego gatunku.

W 2016 roku zespół zagościł na scenie festiwalu Enea Spring Break w Poznaniu, festiwalu H&M Loves Music w Warszawie, swoją moc pokazali również występując jako support przed brytyjskim zespołem The Vamps, a pod koniec roku rozgrzali publiczność przed koncertem Nothing But Thieves w Warszawie! Zespół YSC ma na swoim koncie współpracę m.in. z takimi muzykami i producentami jak Steve Manovski (Sigala, John Newman), Paul Whalley (Snarky Puppy, Mumford and Sons), Reece Pullinger (David Guetta), Bright Sparks (Tiesto), Danny Shah ( Nicky Romero, The Vamps).

Album promuje singiel Forever Young 

DUDI: CAŁA NAPRZÓD

(DEEP)

PREMIERA: 12 MAJA 2017

Zwiastun: https://youtu.be/BJPRXPiaPmM

Film twórców, którzy maczali płetwy w „MADAGASKARZE” oraz w serii bajek „ANGRY BIRDS”.

Pełna humoru i szalonych przygód podwodna odyseja małej ośmiorniczki i jej opływowych przyjaciół.

Jest rok 2100. Poziom oceanów podniósł się na tyle, że ludzkość opuściła ziemię. Teraz gospodarzami naszej planety są wszelkie wodne istoty. Mała ośmiorniczka Dudi i jej przyjaciele: zwariowana ryba żabnica oraz neurotyczna krewetka, niechcący doprowadzają do podwodnej kata­strofy, która sprawia, że grupa ich najbliższych zostaje uwięziona w pu­łapce. Sytuacja jest podbramkowa, a w okolicy próżno szukać pomocnej płetwy. Dudi i przyjaciele muszą wypłynąć na szerokie wody w poszukiwaniu ratunku. Będzie kolorowo, zabawnie, czasem trochę niebez­piecznie, ale zawsze ciekawie. Podmorska ekipa dotrze do zatopionych ulic Nowego Jorku, wraku Titanica, a nawet do dalekiej Arktyki. Na szlaku spotkają mnóstwo niezwykłych istot, zawrą wspaniałe przyjaźnie i odkryją niejedną podwodną tajemnicę.

Pod ciśnieniem życie się komplikuje.

Czytany 296 razy Ostatnio zmieniany środa, 17 maj 2017 09:17

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv