cinema.pl Artykuły

wtorek, 28 marzec 2017 08:21

POWER RANGERS w kinach

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Odświeżony serialowy hit sprzed lat w zupełnie nowej odsłonie trafił dziś na ekrany kin w całej Polsce.Producenci mocno skupili się na poszukiwaniu reżysera, który byłby w stanie nadać tej historii nowoczesny styl, pozostając jednocześnie wiernym jej uniwersalnym elementom. Odnaleźli idealnego filmowca - Deana Israelite’a, który zadebiutował w kinie fabularnym kilka lat wcześniej innowacyjnym thrillerem s-f „Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj”. Była to opowieść o nastolatku, który zyskuje możliwość przenoszenia się w czasie.

Jak się okazało, Israelite od dziecka był fanem serialu „Power Rangers” i oglądał wszystkie odcinki w telewizji. Serial stał się tam fenomenem, tak jak zresztą wszędzie indziej, mówi Israelite. Pamiętam, że dzięki niemu czułem się lepszy i ważniejszy jako dziecko. Bardzo się ucieszyłem, gdy dostałem możliwość przekazania podobnych emocji dzisiejszym dzieciakom. Reżyser zaimponował producentom swoją wiedzą na temat świata „Power Rangers”. Dean doskonale rozumiał, kim są ci młodzi wojownicy. Nadał także całości nowoczesnego wyglądu, wyjaśnia Haim Saban. Pokazał nam, jak zrobić ekscytujące kino akcji i jednocześnie nie stracić oryginalnego uroku Power Rangers.

POWER RANGERS

PREMIERA: 24.03.2017

REŻYSERIA: Dean Israelite

OBSADA:

Bryan Cranston („Breaking Bad” - serial, „Drive”,  „Operacja Argo”, „Godzilla”)
Elizabeth Banks  („Igrzyska śmierci”, „Magic Mike XXL”,  „Pitch Perfect”, „Dla niej wszystko”)
Dacre Montgomery
Naomi Scott

POLSKI DUBBING:

Marek Molak … Jason

Wernika Humaj … Kimberly

Otar Saralidze … Billy

Szymon Roszak … Zack

Aleksandra Radwan … Trini

Andrzej Blumenfeld … Zordon

Monika Dryl … Rita Repulsa

 

GATUNEK: sci-fi / akcja

PRODUKCJA: USA 2017

Producenci takich kinowych hitów jak „SAGA ZMIERZCH”, „WIĘZIEŃ LABIRYNTU”, „SZKLANA PUŁAPKA” przedstawiają kinową wersję jednego z najpopularniejszych seriali sci-fi w historii telewizji.

Kluczowe fakty dotyczące serialu:

• ponad 800 odcinków

• ponad miliard obejrzeń na Youtube

• emitowany od ponad 20 lat.

Piątka nastolatków staje przed wyzwaniem na miarę superbohaterów, gdy dowiadują się, że świat stoi u progu zagłady. Zagrożenie o niewyobrażalnej mocy pochodzi z najdalszych krańców  wszechświata, a przeciwstawić mu się może tylko ktoś o nadludzkich zdolnościach. Piątka bohaterów wybranych przez przeznaczenie musi pokonać swe lęki i słabości, by stanąć ramię w ramię jako POWER RANGERS.

Czytany 230 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 28 marzec 2017 08:43

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv