cinema.pl Artykuły

wtorek, 03 wrzesień 2013 12:19

Widzowie z 'M jak miłość"

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Prawie 5,1 mln widzów TVP2 obejrzało wczorajszy koncert „1000 razy M jak miłość – gala jubileuszowa”. Była to najlepiej oglądana pozycja programowa dnia ze wszystkich stacji. Koncert z udziałem twórców i gwiazd jednego z najpopularniejszych polskich seriali odbył się w Teatrze Polskim w Warszawie 2 września o godz. 20.40.

 

mat.pras.Koncert „1000 razy M jak miłość – gala jubileuszowa” zainteresował prawie 5,1 mln widzów w grupie 4+, dając TVP2 udziały w rynku na poziomie 33,5 proc. (dane: Nielsen Audience Measurement).  Oznacza to, że wieczorem spośród 100 osób oglądających telewizję aż 34 wybrały propozycję Dwójki. Wynik ten zapewnił pozycję niekwestionowanego lidera w paśmie w grupie 4+.

Gala „M jak miłość” w grupie 16-49 przyciągnęła przed telewizory ponad 1,7 mln widzów, przy udziałach 25,5 proc.

Jubileuszowy koncert serialu „M jak miłość” odbył się w Teatrze Polskim w Warszawie. Wzięli w nim udział aktorzy serialu i jego twórcy oraz zaproszeni goście – gwiazdy popularnych seriali oraz programów Telewizji Polskiej.

Podczas transmitowanej na żywo gali aktorzy „M jak miłość” odebrali statuetki w pięciu kategoriach, m.in. dla najpiękniejszej pary młodej, za najbardziej spektakularną zdradę czy namiętny pocałunek. Koncert ubarwiły rozmowy z aktorami o przyszłości ich wątków w serialu oraz występy muzyczne gwiazd, m.in. Edyty Górniak, Marii Sadowskiej i Ani Dąbrowskiej. Kabaret Moralnego Niepokoju przygotował na tę okazję specjalne wydanie posiedzenia rządu dotyczące niesłabnącej popularności serialu „M jak miłość”. 

Galę jubileuszową poprowadzili: Grażyna Torbicka i Kacper Kuszewski.

Czytany 1219 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 03 wrzesień 2013 12:22

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama