cinema.pl Artykuły

niedziela, 06 marzec 2016 13:43

Mad Dogs w AXN

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Pod koniec marca telewizja AXN zabierze widzów na urlop do egzotycznego Belize. Dla czterech bohaterów serialu Mad Dogs wycieczka do raju szybko zmieni się jednak w niebezpieczną wyprawę pełną lokalnych porachunków i intryg. Ich długoletnia przyjaźń zostanie wystawiona na próbę, a każdy kolejny odcinek przyniesie nieoczekiwane, często surrealistyczne zwroty akcji. Premiera serialu Mad Dogs już w środę 30 marca o godz. 22:00 w AXN.


Mad Dogs to amerykański akcji z elementami czarnej komedii. Bohaterami serialu są czterej czterdziestolatkowie: Cobi (Steve Zahn), Lex (Michael Imperioli), Gus (Romany Malco) i Joel (Ben Chaplin). Przyjaciele spotykają się w pięknej willi w egzotycznym Belize, by świętować wcześniejsze przejście na emeryturę ich starego znajomego, Milo (w tej roli Billy Zane, znany z filmu Titanic). Szybko okaże się, że to co miało być kilkudniowym wyjazdem wakacyjnym, już w pierwszym odcinku zamieni się w koszmar. Amerykanie będą mieli przeciwko sobie mafię, policję oraz tajne służby Belize. Bohaterowie szybko zdadzą sobie sprawę z tego, że aby przetrwać w zupełnie obcym dla siebie środowisku, będą musieli obdarzyć się zaufaniem.

Producentem wykonawczym serialu jest Chris Cole, odpowiedzialny w całości za scenariusz wcześniejszej brytyjskiej wersji Mad Dogs. Cole otrzymał za niego nagrodę Broadcasting Press Guild Award w kategorii „Best Multichannel Programme” i nominację do Telewizyjnej Nagrody BAFTA za najlepszy serial dramatyczny.
Premiera serialu Mad Dogs już w środę 30 marca o godz. 22:00 w AXN. Kolejne odcinki w każdą środę o 22:00.

Czytany 748 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 31 sierpień 2017 15:13

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv