cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 07 lipiec 2014 12:03

Zatorski i jego komedia romantyczna

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

6 lipca w Warszawie wystartowały zdjęcia do komedii romantycznej „DZIEŃ DOBRY, KOCHAM CIĘ!”, najnowszego projektu producentów „ŚNIADANIA DO ŁÓŻKA” i „TO NIE TAK JAK MYŚLISZ, KOTKU” oraz reżysera RYSZARDA ZATORSKIEGO, autora największych kinowych hitów ostatnich lat: „TYLKO MNIE KOCHAJ”, „DLACZEGO NIE!” i „NIGDY W ŻYCIU!”.

 

mat.pras.W rolach głównych występują – po raz pierwszy na dużym ekranie – najpopularniejsza polska blondynka, BARBARA KURDEJ-SZATAN i serialowy przystojniak, ALEKSY KOMOROWSKI („Wszystko przed nami”, „Cisza nad rozlewiskiem”).

Miłosnemu duetowi towarzyszą: OLGA BOŁĄDŹ („Skrzydlate świnie”, „Nad życie”, „Dziewczyna z szafy”), PAWEŁ DOMAGAŁA („80 milionów”, „Wkręceni”), OLGA FRYCZ („Wszystko co kocham”, „Miłość na wybiegu”, seria „Nad rozlewiskiem”), ANNA DERESZOWSKA („Lejdis”, „Nigdy nie mów nigdy”, „Randka w ciemno”, ), ŁUKASZ GARLICKI („Facet (nie)potrzebny od zaraz”, „Brzydula”)oraz MACIEJ MUSIAŁ („Mój biegun”, „Baby są jakieś inne”, „Rodzinka.pl”).

„Dzień dobry, kocham cię!” to przezabawna i pełna zaskakujących zwrotów akcji historia dwójki trzydziestolatków, których losy śledzimy od ich przypadkowego spotkania, niespodziewanego rozstania,przez żmudne, wzajemne poszukiwania w dżungli wielkiego miasta, aż do przewrotnego finału.

Szymon (Komorowski) jest przystojny, wysportowany i pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego zarówno pacjentki, jaki i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest młoda pielęgniarka Pati (Frycz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach – Basia (Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada – i to dosłownie – na ulicy. Seria nieszczęśliwych zbiegów okoliczności powoduje, że młodzi tracą kontakt, a w trakcie długich i żmudnych poszukiwań również nadzieję na to, że kiedykolwiek ponownie się spotkają. Tymczasem Basia wpada w oko playboyowi Leonowi (Garlicki), który dostał ultimatum od rodziców. Albo się szybko ożeni, albo zostanie wydziedziczony.

W pozostałych rolach występują: Krystyna Mazurówna, Dorota Pomykała, Marian Dziędziel i Jacek Fedorowicz.

Zdjęcia w całości realizowane będą w stolicy. Za produkcję odpowiada Figaro Film. Dystrybucją filmu zajmie się Kino Świat. Premiera zapowiadana jest na 7 listopada 2014.

Czytany 1278 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 05 czerwiec 2017 14:52

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama