cinema.pl Artykuły

środa, 14 maj 2014 16:30

Multimedialne show Pati Sokół

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już we wtorek, 20 maja 2014 r. o godzinie 20.30 w Teatrze Roma na Novej Scenie (wejście od ul. Św. Barbary) odbędzie się premiera muzyczno-multimedialnego spektaklu „NEVERLAND”. Pomysłodawczynią projektu jest Pati Sokół. Do jego realizacji Artystka zaprosiła: Magdalenę Różczkę, Tomasza Kota, Łukasza Nowickiego oraz Macieja Stuhra.

 

Spektakl jest historią życia bohaterki o mieniu Becky (Pati Sokół), córki Witolda Gombrowicza i Sylvii Plath. Becky balansuje na granicy odmiennych nastrojów i emocji: od stanu depresyjnego po odczucie spełnienia. Bohaterka zabiera widzów we wzruszającą podróż po rożnych etapach jej życia. To mutimedialna opowieść o dojrzewaniu, dorosłości i miejscu jakim jest Nibylandia.

Scenariusz oparty na fragmentach dzieł Witolda Gombrowicza, Sylvii Plath i James’a Barriego przeplatany jest piosenkami Pati Sokół.

Na scenie zobaczymy Pati Sokół, a w multimedialnych częściach będziemy mogli zobaczyć Magdalenę Różczkę, Tomasza Kota, Łukasza Nowickiego oraz Macieja Stuhra.

Uwaga, premiera odbędzie się w Teatrze Roma, natomiast najbliższe spektakle zaplanowane są na 24 i 25 czerwca 2014 w Teatrze WARSawy. 

Zapraszamy do obejrzenia trailera  

Realizatorzy projektu:

Reżyseria: Katka Michalak, Pati Sokół

Scenariusz: Pati Sokół

Zdjęcia: Aga Kot, Filip Kalczyński

Dyrektor muzyczny: Paweł Lucewicz

Montaż: Mateusz Rybka

Scenografia: Basia Piotrowska, Jana Łączyńska

Kostiumy: Zofia Urszula Komasa

Patron honorowy objęło Stowarzyszenie Aktywnie Przeciwko Depresji.

Czytany 678 razy Ostatnio zmieniany środa, 14 maj 2014 16:32

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama