cinema.pl Artykuły

czwartek, 30 styczeń 2014 09:22

Postprodukcja PROJEKTU BEZDOMNY

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Produkcja filmu " Projekt Bezdomny " rozpoczęła pracę nad postprodukcją. Pracy przed nimi dużo – jak mówi sam producent Paweł Aksamit. Poza sprawdzaniem, czyszczeniem, synchronizacją i montowaniem materiału filmowego, czekają na nas imprezy towarzyszące. Pierwszą z nich ma być wystawa zdjęć z ulicy autorstwa Tomasza Tytusa Rutkowskiego, która zaskoczy gości nie tylko obrazem publikowanych zdjęć ale również formą i charakterem.

 

mat.pras.Na wszystko jednak potrzeba więcej pieniędzy niż zakładała produkcja. Aby ukończyć film w wyznaczonym terminie potrzebne jest dodatkowe wsparcie. Chcemy zrobić coś dobrego dla ludzi, tak po prostu. Jest to film dla człowieka o człowieku. Dlatego zdecydowaliśmy się szukać wsparcia nie tylko u sponsorów ale również wśród społeczeństwa. Produkcję można wesprzeć na serwisie crowdfundingowym Polak Potrafi. Liczy się każda złotówka. To szczytny cel, bo aż 30% zebranych środków produkcja przeznaczy na pomoc bezdomnym. Szczegóły na http://polakpotrafi.pl/projekt/projektbezdomny Produkcja przygotowała atrakcyjne nagrody za wsparcie ! ! !

Właśnie w tym tygodniu Paweł Aksamit rozpoczął cykliczne zamieszczanie notatek na fanpage'u , dotąd nigdzie nie publikowanych, które sporządzał będąc na ulicy. Produkcja zaprasza do odwiedzania i komentowania postów zamieszczanych na oficjalnym fanpage ( www.facebook.pl/projektbezdomny ) . Projekt Bezdomny jest pierwszą taką interaktywną produkcją w Polsce i wasze uczestnictwo na fanpage może mieć bezpośredni wpływ na akcję i charakter obrazu końcowego. 

Pawła Aksamita będziecie mogli zobaczyć w poniedziałkowym wydaniu programu "Świat się kręci" Agaty Młynarskiej w TVP1. Został zaproszony do programu, tematem którego będzie bezdomność.

Zapraszamy.

Czytany 910 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 05 czerwiec 2017 14:58

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama