cinema.pl Artykuły

piątek, 02 kwiecień 2021 18:06

CANAL+ udostępnia pierwszy odcinek serialu KLANGOR w ramach otwartego okna!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

CANAL+ udostępnił właśnie wszystkim chętnym możliwość obejrzenia pierwszego odcinka nowej produkcji serialowej KLANGOR. Bez opłat, przez tydzień, w ramach otwartego okna, tylko na canalplus.com!

 

KLANGOR to nowy serial CANAL+. W niewyjaśnionych okolicznościach ginie nastolatka (Matylda Giegżno), córka psychologa więziennego (Arkadiusz Jakubik). Ojciec desperacko rozpoczyna poszukiwania na własną rękę. Dramatyczną sytuację, w której jest jego rodzina (Maja Ostaszewska, Katarzyna Gałązka) pogłębia kryzys ich wzajemnych relacji, niezrozumienia, emocjonalnego dystansu i braku więzi. Tymczasem wokół sprawy narasta zmowa milczenia.

Premiera serialu miała miejsce 26 marca w serwisie CANAL+ online oraz na kanale CANAL+ PREMIUM. Już teraz użytkownicy serwisu canalplus.com mogą oglądać drugi odcinek produkcji, którego premiera antenowa dzisiaj, o godz. 21:00 na CANAL+ PREMIUM.

Natomiast dla wszystkich chętnych, którzy jeszcze widzieli pierwszego odcinka serialu KLANGOR, CANAL+ otwiera do niego bezpłatny dostęp w serwisie canalplus.com, gdzie będzie można go oglądać w ramach otwartego okna przez siedem dni.

Zobacz pierwszy odcinek KLANGORU i wciągnij się w tę intrygującą, naładowaną emocjami, tajemniczą, mroczną historię!

Nowe odcinki serialu KLANGOR, co piątek, od rana w serwisie canalplus.com. Telewizyjne premiery kolejnych odcinków – w piątki o 21:00 na antenie CANAL+ PREMIUM.

CANAL+ online to nowa platforma VOD oferująca dostęp do wielu tysięcy filmów i seriali (w tym produkcji oryginalnych CANAL+), zagranicznych hitów i nowości serialowych oraz przebojów prosto z kina. A wszystko to dostępne wygodnie przez Internet i bez długoterminowej umowy.

Dzięki temu, że najnowsza usługa CANAL+ łączy świat telewizji na żywo ze światem VOD, użytkownicy mogą cieszyć się dostępnością wybranych programów o dowolnej porze, w dowolnym miejscu, na dowolnym urządzeniu, w elastycznym trybie subskrypcyjnym bez konieczności wiązania się stałą umową. Abonenci usługi CANAL+ online mogą korzystać z bogatych bibliotek od wielu cenionych dostawców – CANAL+ PREMIUM, Ale kino+, HBO, Filmbox czy FOX.

Zobacz pełną ofertę filmowo-serialowo-sportową CANAL+ na canalplus.com

***

KLANGOR to dramat rodzinny z historią kryminalną w tle. Maja Ostaszewska i Arkadiusz Jakubik wcielają się w role Magdy i Rafała Wejmanów, małżeńskiej pary, której życie wypada z zakrętu po tym, jak jedno z ich dzieci znika bez śladu. Rafał wierząc, że tylko on może odnaleźć córkę, rozpoczyna desperackie poszukiwania na własną rękę. Wczoraj był psychologiem więziennym w randze porucznika, najbardziej opanowanym człowiekiem na świecie. Dzisiaj, żeby zrozumieć, co naprawdę wydarzyło się w noc zaginięcia córki, będzie musiał zaprzeczyć wszystkim wartościom, które jeszcze kilka dni wcześniej definiowały go jako męża, ojca, człowieka.

Reżyserię całej serii powierzono Łukaszowi Kośmickiemu. Za zdjęcia do serialu odpowiada Witold Płóciennik, za scenografię Agata Stróżyńska, charakteryzację Iza Andrys i Dariusz Felich, kostiumy Małgorzata Fudala, montaż Wojciech Mrówczyński i Piotr Kmiecik, dźwięk Mirosław Makowski, Wojciech Cwyk, Michał Kostarkiewicz, autorem muzyki jest Mikołaj Trzaska.

W obsadzie zobaczymy nazwiska znanych aktorów, jak Arkadiusz Jakubik, po raz pierwszy w głównej, serialowej roli, Maja Ostaszewska, Wojciech Mecwaldowski, Aleksandra Popławska, Magdalena Czerwińska. Obok nich młode pokolenie talentów: Maciej Musiał, Piotr Witkowski, Katarzyna Gałązka, Matylda Giegżno czy Magdalena Koleśnik.

Za produkcję odpowiada Opus TV – Łukasz Dzięcioł i Piotr Dzięcioł, którzy produkują dla CANAL+ również drugą część serialu KRUK. Spółka-matka firmy – Opus Film ma na swoim koncie m.in. oscarową „Idę” i „Zimną wojnę”, koprodukcje CANAL+.

Czytany 158 razy Ostatnio zmieniany piątek, 02 kwiecień 2021 18:19

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama