cinema.pl Artykuły

wtorek, 23 luty 2021 12:14

'Kochane pieniądze' nowy serial od 1 marca w Czwórce

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Mówi się o nich, że są dobrym sługą, ale złym przewodnikiem i że nigdy z nimi nie jest tak dobrze, jak źle jest bez nich. Że  gdy ich wiele, wokół przyjaciele i że nic nie zmienia człowieka tak, jak one.

 

'Kochane pieniądze' nowy serial od 1 marca w CzwórcePieniądze…

Niezależnie od tego, czym dla nas są i ile ich mamy, przewijają się przez całe nasze życie, czasem jako element jego codziennej rutyny, a czasem wywracając je do góry nogami. O tym, jak pomagają i jak przeszkadzają, jakim darem i jakim przekleństwem bywają, jak ułatwiają dotarcie do celu i jak sprowadzają na manowce, opowiada nowy serial Czwórki – „Kochane pieniądze”.  Premiera już 1 marca, a emisja od poniedziałku do czwartku o godz. 18.

Tytuł serialu żartobliwie nawiązuje do motywu przewodniego łączącego wszystkie odcinki, którym są nie tyle same pieniądze, co stosunek do nich – często bardzo emocjonalny – oraz ludzkie wybory, reakcje i postawy w sytuacjach, jakich tłem są finanse. W „Kochanych pieniądzach” zobaczymy historie obyczajowe i kryminalne, dramatyczne i komiczne, z happy endem i bez. Wśród bohaterów serialu będą bogaci i biedni, biznesmeni i bezdomni, kobiety i mężczyźni, emeryci i studenci, duchowni i przestępcy, ci, którzy niespodziewanie się wzbogacili i ci, którzy właśnie zbankrutowali, tacy, którzy podporządkowali swoje życie zarabianiu pieniędzy i tacy, którzy świadomie z nich zrezygnowali.

Poznamy perypetie kobiety szantażowanej z powodu błędu z przeszłości, odnoszącego sukcesy piłkarza i jego przyjaciela bez grosza, nastolatki, której miliony wygrane na loterii przyniosą gorzkie rozczarowania,  potrzebującego pieniędzy na operację dziecka zawodnika MMA, który dostanie propozycję ustawionej walki, dziewczyny wydziedziczonej przez rodzinę z powodu swojej orientacji, emerytki, która w czasie pandemii stanie się celem oszustów oferujących szczepienia czy rolnika, który znalazł na swoim polu naczynie pełne cennych średniowiecznych dukatów.

Czy pieniądze dadzą im szczęście? Przekonamy się wiosną, oglądając serial „Kochane pieniądze” –  od poniedziałku do czwartku o godz. 18 w Czwórce.

Czytany 135 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 23 luty 2021 12:18

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama