cinema.pl Artykuły

sobota, 24 październik 2020 10:48

Modine, Gossett Jr., Sheen, Strathairn, czyli premiera thrillerów VOD

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Thrillery w gwiazdorskiej obsadzie „Wyrok bez winy” i „W imię diabła” już na VOD. Emocjonujący thriller prawniczy „Wyrok bez winy” z Matthew Modinem i Louisem Gossettem Jr. oraz przewrotny i pełen czarnego humoru thriller z Martinem Sheenem i David Strathairnem „W imię diabła” z oferty Galapagos Films można już oglądać na VOD. 

 

„Wyrok bez winy” (premiera VOD 22.10)

Michael Trainer (Matthew Modine) jest wziętym prawnikiem, który o żadnego klienta nie dba tak, jak o siebie. Pewnego dnia sędzia George Taylor (Louis Gossett Jr.) zmusi go do wzięcia sprawy Jamala Randolpha (Shane Paul McGhie) – młodocianego przestępcy i ofiary przemocy w skorumpowanym systemie opieki zastępczej. Czy Michael i Jamal zdołają przezwyciężyć różnice, jakie ich dzielą, aby wspólnie walczyć o odzyskanie niewinności zabranej przez ludzi, którzy powinni jej chronić? Czy Michael zdoła pokonać własny egoizm i dojrzy w Jamalu kogoś więcej niż tylko klienta? 

Film wyprodukowany przez słynnego koszykarza Shaquille'a O'Neala można oglądać na VOD: ipla, vod.pl, Orange, Multimedia Polska, Platforma CANAL+, CHILI, Mojeekino.pl, e-kinopodbaranami.pl oraz w usługach VOD: Vectra VOD, UPC

Zobacz zwiastun filmu

„W imię diabła” (premiera VOD 5.11)

Chciwość wielkich korporacji nigdy się nie kończy. Mają miliardy dolarów, ale wciąż chcą więcej. Kiedy Fred Stern (nominowany do Oscara i Złotego Globu David Strathairn) zorientuje się, że woda nawadniająca jego farmę jest zatruta, wspólnie z najlepszym przyjacielem Santiago (laureat Złotych Globów i nominowany do Oscara Edward James Olmos) i adwokatem Ralphem Naderem (laureat Złotych Globów Martin Sheen) wypowie wojnę tym, którzy są za to odpowiedzialni. Nie wie jednak, że będzie musiał zmierzyć z bardzo niebezpiecznym przeciwnikiem – z gotowymi na wszystko, chciwymi psychopatami, na czele, których stanie, równie piękna, co wyrachowana, Gigi (Kate Bosworth, „Superman: Powrót”). 

Film można oglądać na VOD: ipla, vod.pl, Orange, Multimedia Polska, Platforma CANAL+, CHILI, Mojeekino.pl, e-kinopodbaranami.pl oraz w usługach VOD: Vectra VOD, UPC

 

 

Czytany 167 razy Ostatnio zmieniany sobota, 24 październik 2020 10:52

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama