cinema.pl Artykuły

środa, 14 październik 2020 12:08

Bohaterowie z Doliny Czystego Serca znów obronią jej mieszkańców!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Mao Mao, Borsukowaty i Nietoperka przeżyją nowe niesamowite przygody! Dolina Czystego Serca po raz kolejny będzie potrzebowała ich pomocy! Mimo wielu trudności, towarzysze pozwolą sobie również na wesołe psoty. Nowe odcinki serialu „Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca” już od 19 października na antenie Cartoon Network.

 

Mao Mao i jego przyjaciele są na najlepszej drodze do tego, by zostać prawdziwymi superbohaterami! Choć młody szeryf pozostaje w cieniu swojego walecznego ojca, nie ustaje w staraniach, by wraz z Borsukowatym oraz Nietoperką również dokonać wspaniałych i heroicznych czynów. Wspólnie chronią Dolinę Czystego Serca m.in. przed Podniebnymi Piratami. Przestrzeganie zasad bohaterskiego kodeksu wymaga od Mao Mao treningu silnej woli i wytrzymałości, lecz koci samuraj jest skory pracować nad sobą dla dobra całej krainy.

W nowych odcinkach Mao Mao wejdzie się na sam szczyt Rubinu Czystego Serca! Nauczy się także, jak wybaczać przyjaciołom. Nawet jeśli w grę wchodzi jego ulubiony kubek, który Nietoperka i Borsukowaty przez przypadek zbiją! Z kolei niebieska bohaterka spróbuje udowodnić swojemu tacie, że potrafi być samodzielna. Nauczy się także, że nie każdy żart jest zabawny tak samo dla wszystkich!

Serial „Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca” niezmiennie opowiada o sile przyjaźni. Bohaterowie bardzo różnią się od siebie, jednak razem są niepokonani. 

Premiera nowych odcinków serialu „Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca” już w poniedziałek 19 października o 14:50. Emisja od poniedziałku do piątku o 14:50 na antenie Cartoon Network.

Czytany 122 razy Ostatnio zmieniany środa, 14 październik 2020 12:10

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama