cinema.pl Artykuły

piątek, 21 sierpień 2020 11:02

Nowy film komediowy z Sethem Rogenem w podwójnej roli

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Amerykanin w marynacie (An American Pickle)nowy film komediowy z Sethem Rogenem w podwójnej roli. Premiera w HBO GO 23 sierpnia. Emisja w Cinemax od 4 października.

 

Nowy film komediowy z Sethem Rogenem w podwójnej roliAmerykanin w marynacie to nowy film komediowy z Sethem Rogenem w roli robotnika, który po stu latach spędzonych w solance niespodziewanie pojawia się we współczesnym Brooklynie. Premiera filmu odbędzie się w najbliższą niedzielę, 23 sierpnia, w HBO GO.

Herschel Greenbaum (Seth Rogen) jest zmagającym się z losem robotnikiem, który w 1920 roku wyjechał do Ameryki w pogoni za marzeniami o lepszym życiu dla swojej ukochanej rodziny. Pewnego dnia, pracując w fabryce, wpada on do kadzi z piklami, gdzie przebywa doskonale zakonserwowany przez 100 kolejnych lat. Kiedy mężczyzna pojawia się we współczesnym Brooklynie, z przerażeniem stwierdza, że nie postarzał się ani o jeden dzień. Herschel rozpoczyna poszukiwania swojej rodziny, ale dowiaduje się, że jego jedynym żyjącym krewnym jest jego prawnuk, Ben Greenbaum (również Seth Rogen) - programista komputerowy o łagodnym usposobieniu. Herschel nie jest go jednak w stanie zrozumieć. 

W podwójnej roli głównej w Amerykaninie w marynacie występuje Seth Rogen (Sąsiedzi), a w pozostałych rolach pojawiają się m.in. nominowana do nagrody Emmy Sarah Snook (serial HBO Sukcesja) oraz Molly Evensen (10% Remaining). Produkcja wyreżyserowana została przez Brandona Trosta (serial Future Man), a twórcą scenariusza jest Simon Rich (Saturday Night Live). Film wyprodukowany został dla WarnerMax i zadebiutował w tym miesiącu na platformie HBO MAX.

Premiera filmu Amerykanin w marynacie (An American Pickle ) odbędzie się w HBO GO już w najbliższą niedzielę, 23 sierpnia. Od 4 października film emitowany będzie także w Cinemax. 

Czytany 270 razy Ostatnio zmieniany piątek, 21 sierpień 2020 11:13

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama