cinema.pl Artykuły

wtorek, 18 sierpień 2020 15:28

Kayah i Viki Gabor po raz pierwszy razem na scenie!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już w niedzielę, 23 sierpnia podczas Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski w  Uniejowie, dwie artystki, dwóch pokoleń Kayah i Viki Gabor po raz pierwszy wystąpią razem na scenie we wspólnym utworze. 

 

Mimo, że ich przebój „Ramię w ramię” powstał już w styczniu i na You Tube zanotował 35 milionów wyświetleń, w Spotify odtworzono go prawie 5 milionów razy, a singiel pokrył się platyną, do tej pory, gwiazdy nie miały możliwości wspólnego wykonania go na jednej scenie. 

Ich wcześniej zaplanowane występy, m.in. na Fryderykach czy Bestsellerach Empiku nie doszły do skutku. I oto, już w tę niedzielę, na niezwykłym koncercie z ekologicznym przesłaniem, Kayah i Viki Gabor premierowo zaśpiewają piosenkę "Ramię w ramię". 

Udział w koncercie Earth Festival jest dla Kayah podwójnie ważny, ponieważ artystka zawsze angażuje się w ochronę środowiska. Już od lat segreguje odpady, nie je mięsa i dba o to, aby zużywać jak najmniej prądu. Poza tym, kupuje kreacje w second handach, które lubi przerabiać. Może w jednej z nich wystąpi w Uniejowie? 

 

Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski w Uniejowie już w tę niedzielę! Transmisja w Telewizji Polsat od godz.20:00.

Czytany 218 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 18 sierpień 2020 15:32

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama