cinema.pl Artykuły

środa, 08 lipiec 2020 12:01

Zaskakujące niespodzianki i wesołe pościgi. Nowy cykl „Jak pies z kotem” na antenie Boomeranga!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W lipcu Boomerang zaprasza wszystkie dzieciaki na spotkanie z ulubionymi czworonożnymi bohaterami! Niesforni Tom i Jerry, stateczny mops Mike, Scooby Doo oraz Agent Binky umilą wakacyjne popołudnia i rozbawią do łez każdego! 

 

Jednym z bohaterów cyklu „Jak pies z kotem” jest mops Mike, uwielbiający wylegiwanie się na kanapie i przyrządzanie wyrafinowanych potraw pod nieobecność swoich właścicieli. Jego perypetie są pełne psikusów, które robią mu jego współlokatorzy. Podwórkowego porządku pilnuje również kosmiczna organizacja, którą dowodzi grupa domowych pupili. Jeden z nich – Agent Binky traktuje swoją pracę jak prawdziwe powołanie! Razem z całą załogą codziennie mierzy się z nowymi wyzwaniami i chroni swoją ludzką rodzinę przed niebezpieczeństwem! 

Cykl „Jak pies z kotem” będzie również świetną okazją do przypomnienia sobie najzabawniejszych odcinków perypetii paczki Scooby’ego Doo, a także Toma i Jerry’ego! Te kultowe produkcje już od wielu lat bawią oraz zaskakują nie tylko tych najmłodszych widzów!

Cykl „Jak pies z kotem” emitowany będzie od 13 lipca codziennie o 15:00 na antenie Boomeranga.

 

Czytany 241 razy Ostatnio zmieniany środa, 08 lipiec 2020 12:03

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama