cinema.pl Artykuły

wtorek, 31 marzec 2020 12:33

Patrycja Markowska zostaje w domu!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Dziś ma miejsce premiera utworu "Niepoprawna" Patrycji Markowskiej, której losy możemy co środę śledzić w programie Ameryka Express. 

 

Patrycja Markowska wrzuca do sieci swój nowy utwór pt. „Niepoprawna”. W związku z COVID 19  i obostrzeniami z nim związanymi w ramach akcji #Zostańmy w Domu klip do utworu powstał ze zbioru kilkuset zdjęć artystki z różnych okresów jej życia, w tym tych z dzieciństwa. 

Warto podkreślić, że video wpisuje się popularny ostatnio  trend, który obserwujemy w Social Mediach.

„Inspiracją do napisania piosenki „Niepoprawna” była podróż do Ameryki Południowej  w programie Ameryka Express”- komentuje Artystka. „Wróciłam naładowana energią i wspólnie z Maćkiem Wasio zabraliśmy się do pracy. Chcieliśmy zrobić energetyczny numer, który nawet odarty z wszelkich sztuczek produkcyjnych, będzie się bronił przy akompaniamencie samej gitary i wokalu. Coś, jak klasyczny dobrze skrojony garnitur, który zawsze będzie modny:)”. 

Sama Artystka pełna energii i chęci działania komunikuje do wszystkich słuchaczy: „Już nie mogę się doczekać kiedy zagramy ten kawałek na żywo na koncertach, a póki co wierzę, że  ta piosenka wprowadzi trochę słońca i  doda wam nadziei w tych trudnych czasach”. 

Patrycja przy okazji premiery piosenki zainicjowała również zbiórkę pieniędzy, aby wesprzeć walkę z koronawirusem. 

 

Na profilu Artystkihttps://sklep.musicart.pl/product-category/patrycja-markowska/dostępny jest utwór w formie MP3, który można pobrać wpłacając dowolną kwotę od minimum 1 zł.  

Zebrana kwota zostanie przekazana na Fundację Jurka Owsiaka celem zakupu respiratorów do polskich szpitali. Zbiórka potrwa do 21 kwietnia 2020 r. 

Wydawcą utworu jest Musicart Group/Agora Digital Music. 

Piosenkę można usłyszeć również na kanale You Tube Musicart Channel: 

Czytany 329 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 31 marzec 2020 12:46

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama